Bellator

Roy Nelson vs. Sergei Kharitonov co-main eventem gali Bellator 207

Starcie pomiędzy dwoma zaprawionym w bojach ciężkimi, Royem Nelsonem i Sergeiem Kharitonovem, posłuży za co-main event gali Bellator 207.

Pojedynek w kategorii ciężkiej pomiędzy Royem Nelsonem (23-15) i Sergeiem Kharitonovem (28-7) został co-main eventem gali Bellator 207, która odbędzie się 12 października w Uncasville. O zestawieniu doniósł portal MMAJunkie.com.

42-letni Amerykanin po rozstaniu z UFC stoczył dwie walki pod sztandarem Bellatora. W debiucie wypunktował Javy Ayalę, by następnie w ćwierćfinale Grand Prix wagi ciężkiej przegrać większościową decyzją rewanżowe starcie z Mattem Mitrione podczas lutowej gali Bellator 194.

37-letni Rosjanin debiutował w Bellatorze również starciem z Javym Ayalą, które jednak niespodziewanie przegrał przez nokaut. Szybko jednak powrócił na zwycięskie tory, ubijając Chase’a Gormleya. Później wygrał jeszcze trzy walki poza Bellatorem – znokautował Thierry’ego Sokoudjou, poddał Geronimo dos Santosa i wypunktował Joeya Beltrana. Ostatni pojedynek Spadochroniarz stoczył w maju z Antonem Vyaziginem podczas gali M-1 Challenge 92. Z powodu przypadkowego faulu tego ostatniego – palce w oczy – starcie zakończyło się wynikiem no-contest.

Galę Bellator 207 uświetni starcie w półfinale Grand Prix kategorii ciężkiej pomiędzy Mattem Mitrione i Ryanem Baderem.

*****

„Dajcie mi tylko numer lotu” – czterech chętnych do walki z Jimi Manuwą

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button