Bellator

Rory MacDonald zapowiada „kolejne ciała do kolekcji w grobie”, odpowiada na wyzwanie Chaela Sonnena

Rory MacDonald podsumowuje zwycięstwo Douglasa Limy z Larenzem Larkinem podczas gali Bellator 180 i odpowiada na wyzwanie ze strony Chaela Sonnena.

Rory MacDonald nie był pod wrażeniem pojedynku o złoto kategorii półśredniej, w którym mistrz Douglas Lima obronił pas, wypunktowując podczas gali Bellator 180 w Nowym Jorku Lorenza Larkina.

Douglas Lima wypunktował Lorenza Larkina, broniąc pasa kategorii półśredniej

Byłem naprawdę rozczarowany.

– powiedział w studio podczas gali śledzący walkę spod klatki Kanadyjczyk.

Spodziewałem się dobrego pojedynku. Byłem bardzo podekscytowany. Larkin to doskonały zawodnik. Jednak jeśli ci goście sądzą, że pozostaną przy pasie, walcząc w ten sposób ze mną, nic z tego nie będzie. Sprzątnę tych gości. Kolejne ciała do kolekcji w grobie.

W maju Red King wygrał swoją debiutancką walkę pod banderą Bellatora, dominując i dusząc Paula Daley’a, czym utorował sobie drogę do pojedynku o pas mistrzowski.

To kolejny etap mojej kariery.

– powiedział.

Nie bawię się już w żadne gierki. Idę przed siebie, robię to w swoim stylu. Nie gram w żadne gierki. Nie walczę już na punkty. Wychodzę, żeby cię sprzątnąć. Załatwię cię i pochowam w grobie. I tyle.

Tymczasem dość niespodziewanie w dość tajemniczy sposób wyzwanie MacDonaldowi rzucił nie kto inny jak Chael Sonnen, który w walce wieczoru gali wypunktował Wanderleia Silvę.
Dojdzie w końcu do tego, że skrzyżujemy rękawice z Rorym MacDonaldem. Wiem, że to dziwne. Wyzywanie gościa ze 170 funtów. Ale jest z tym związana pewna historia.

– powiedział Amerykanin w rozmowie z MMAFighting.com.

Rory wie, co się wydarzyło. Musimy się bić. Nie mam wyboru. Nie mam żadnego problemu z Rorym i nie będę udawał, że go mam – ale będziemy z Rorym walczyć. I on to wie. Zobaczymy więc, jak to się potoczy. Najpierw musi bić się z Limą, więc muszę mieć innego partnera do tańca.

Na odpowiedź Kanadyjczyka nie trzeba było czekać długo.

Jestem gotowy, aby to załatwić, gdy tylko gotowy będziesz ty.

*****

Bellator 180 – relacja i wyniki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button