Bellator

Rory MacDonald i Douglas Lima zabrali głos po wojnie na Bellatorze 192

Nowy mistrz kategorii półśredniej Rory MacDonald i były jej król Doouglas Lima skomentowali w mediach społecznościowych swoją walkę na gali Bellator 192.

Rory MacDonald przeszedł przez prawdziwą gehennę w walce o złoto kategorii półśredniej z Douglasem Limą w co-main evencie gali Bellator 192 w Inglewood – ale przetrwał i skończył z tarczą.

Rory MacDonald po wojnie na wyniszczenie pokonuje Douglasa Limę

Brazylijczyk na przestrzeni pięciu rund przeokrutnie okopał wykroczną nogę Kanadyjczyka, która już w trzeciej rundzie wyglądała makabrycznie.

Fot. Dave Mandel / MMAJunkie.com

Pomimo ogromnych problemów MacDonald zdołał zaprzęgnąć do działania zapasy, zwyciężając na kartach sędziowskich i tym samym zasiadając na tronie 170 funtów.

Zaraz po walce stwierdził, że Douglas Lima to bez wątpienia najtrudniejszy rywal, z jakim kiedykolwiek przyszło mu się mierzyć w karierze.

Obaj zabrali też głos w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/BeM5yowlhBI/

Wkurzony na siebie, ale dziękuję Bogu za kolejną bitwę. Rory MacDonald, jesteś wojownikiem, dziękuję ci! Nie mogę się doczekać rewanżu! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Dziękuję zespołowi za niesamowity obóz! Wrócę!

https://www.instagram.com/p/BeNCAp4H66P/

To dla mnie spełnienie marzeń. Rozpocząłem podróż w MMA w wieku 14 lat i nie mam wątpliwości, że nie doszedłbym tutaj, gdyby nie łaska Jezusa Chrystusa. Nauczył mnie pokory, aby był gotowy na zdobycie pasa. Chwała Mu, mojej pięknej rodzinie, przyjaciołom i fanom.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #9 – na żywo od 21:00

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button