ONE FC

Roberto Soldić wraca do akcji! Gdzie i kiedy oglądać debiut „Robocopa” w ONE Championship? Informacje o transmisji ONE on Prime Video 5!

Już w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego Roberto Soldić zadebiutuje pod sztandarem organizacji ONE Championship.

Niewidziany w akcji od prawie roku były mistrz dwóch kategorii wagowych KSW – półśredniej i średniej – Roberto Soldić powróci do akcji już w piątek.

W debiutanckim występie pod sztandarem ONE Championship Robocop skrzyżuje rękawice z niepokonanym Muradem Ramazanovem. Walka odbędzie się podczas gali ONE on Prime Video 5 w Manili na Filipinach.

Wydarzenie zwieńczy starcie kładącego na szali pas wagi półciężkiej podwójnego mistrza Reiniera de Riddera z tymczasowym mistrzem kategorii ciężkiej Anatolym Malykhinem. Obaj zawodnicy jeszcze w karierze nie przegrali.

Gdzie i kiedy oglądać Roberto Soldicia?

Przeplatana walkami w różnych formułach – MMA, grapplingu i Muay Thai – filipińska gala rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę czasu polskiego o godzinie 2:00. Transmisja z karty wstępnej będzie dostępna na kanale YT organizacji – tutaj.

Pojedynek Roberto Soldicia z Muradem Ramazanovem będzie trzecim w karcie głównej wydarzenia. Ta rozpocznie się natomiast o godzinie 4:00 czasu polskiego. Chorwata można zatem spodziewać się w klatce około godziny 5:00.

Gdzie oglądać transmisję z walki i całej karty głównej? Otóż, wydarzenie będzie transmitowane na kanale TVP Sport oraz najprawdopodobniej na stronie Sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport, ale… Najprawdopodobniej ani walka wieczoru gali, ani starcie Soldicia z Ramazanovem nie zostaną pokazane – wszystko z powodu rosyjskiego paszportu tego ostatniego oraz Malykhina.

Całą galę – łącznie z walkami Rosjan – pokaże natomiast kanał FightKlub. Transmisja od 2:00.

Niewykluczone też, że transmisja z karty głównej – a zatem także pojedynku Soldicia z Ramazanovem – będzie dostępna na YT organizacji.

Nieukrywający mistrzowskich aspiracji Robocop znajduje się na fali siedmiu zwycięstw, w tym sześciu przez nokauty. W akcji był ostatnio widziany w grudniu zeszłego roku, demolując Mameda Khalidova.

Poniżej pełna karta walk gali.

Rozpiska ONE on Prime Video 5

Walka wieczoru

265 lb: Reinier de Ridder (16-0) vs. Anatoly Malykhin (11-0) – o pas mistrzowski

Co-main event

170 lb: Kade Ruotolo vs. Matheus Gabriel – grappling

Karta główna

185 lb: Roberto Soldić (20-3) vs. Murad Ramazanov (11-0)
125 lb: Amber Kitchen vs. Jackie Buntan – Muay Thai
170 lb: Dae Sung Park (11-3) vs. Lowen Tynanes (10-1)

Karta wstępna

170 lb: Eduard Folayang (22-12) vs. Edson Marques (10-2)
115 lb: A. Rodrigues vs. Janet Todd – grappling
179 lb: Yye Ruotolo vs. Marat Gafurov – grappling
115 lb: Heqin Lin (15-4-1) vs. Denize Zamboanga (8-2)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button