KSWPolskie MMA

Roberto Soldic, Tomasz Narkun i Karolina Owczarz wystąpią na KSW 56

Organizatorzy ogłosili termin i pierwszych zawodników, którzy wystąpią podczas listopadowej gali KSW 56.

Mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldic (17-3), rozdający karty w wadze półciężkiej Tomasz Narkun (17-3) oraz Karolina Owczarz (3-0) wystąpią podczas gali KSW 56, która odbędzie się 14 listopada.

O walkach powyższej trójki poinformowano oficjalnie podczas gali KSW 55, nie ujawniając jednak rywali, z którymi skrzyżują rękawice.

Dla rozpędzonego serią czterech zwycięstw i mogącego pochwalić się jedenastoma wiktoriami w ostatnich dwunastu występach Chorwata będzie to pierwsza walka od września ubiegłego roku, gdy wypunktował Michała Pietrzaka.
Podobnie rzecz się ma z czempionem 93 kilogramów Tomaszem Narkunem. Żyrafa nie był widziany w akcji także od gali KSW 50, która odbyła się we wrześniu zeszłego roku w Londynie. Powracając wówczas do wagi półciężkiej po nieudanym podboju dywizji królewskiej – przegrał jednogłośnie z Philem De Friesem – poddał w pierwszej rundzie Przemysława Mysialę.

Wreszcie Karolina Owczarz ostatnio pojedynek stoczyła w grudniu ubiegłego roku, w ramach gali KSW 52 poddając Aleksandrę Rolę.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ma wielkie szczęście” – Cormier prowokuje Błachowicza, przekonany, że Polak nie chciałby z nim walczyć

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button