Robbie Lawler: „Pora wrócić i skopać jakiś tyłek”

Były mistrz kategorii półśredniej Robbie Lawler zabrał głos na temat walki z Donaldem Cerrone podczas gali UFC 214.

Cały blask medialny gali UFC 214, która odbędzie się w sobotę w Anaheim, zgarnęli bohaterowie walki wieczoru, czyli Daniel Cormier i Jon Jones. Tymczasem w rozpisce znajduje się jeszcze jedno szlagierowo zapowiadające się starcie – powracający po rocznej przerwie były mistrz kategorii półśredniej Robbie Lawler skrzyżuje rękawice z Donaldem Cerrone.

Póki co brak dłuższych zawodów z oboma, ale Ruthless wziął udział w sesji pytań od fanów na Facebooku i choć przez większość czasu skupiał się jedynie na żuciu gumy, przeglądając pytania, to tu i ówdzie kilka wypowiedzi jednak przemycił.

Wychodzę tam, żeby lać ludzi, co zawsze robię.

– powiedział Lawler.

Obóz przygotowawczy przebiegł dobrze. Trenerzy wykonali świetną robotę, przygotowując mnie. Miałem długą przerwę, więc moje ciało odpoczęło. Pora więc powrócić i skopać jakieś tyłki.

Nie mogę się doczekać, żeby tam wyjść i pokazać swoje umiejętności wszystkim fanom. Trochę czasu minęło…

Dziękuję za wasze wsparcie. Doceniam je. Dam dla was show. Mam nadzieję, że wyjdę tam, wygram przez nokaut, a potem dołożę jeszcze kilka.

Kowboj nie ukrywa, że niezwykle szanuje Lawlera, zdradzając nawet, że ten ostatni jest ulubionym – po nim samym, rzecz jasna – zawodnikiem jego dziewczyny.

Dopytany, jak zapatruje się na starcie z Cerrone, Lawler powiedział:

Szanuję wszystkich zawodników, którzy so gotowi wejść do oktagonu, ale muszę po prosty wyjść tam i potraktować go jak każdego innego. Spróbuję go znokautować i zlać. Skończyć.

Na koniec 35-letni zawodnik odpowiedział też na pytanie o najgorszy uraz, jakiego nabawił się w karierze.

Moja najgorsza kontuzja to prawdopodobnie ta po kopnięciach Melvina Manhoefa – coś z chrząstkami i łąkotką w kolanie. I tyle. Sama (rozpołowiona) warga (z drugiej walki z Rorym MacDonaldem) nie była zła – tylko tak wyglądało.
Całe nagranie poniżej:

*****

Analizy UFC 214 – Daniel Cormier vs. Jon Jones II

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply