UFC

Rewanż z Jonem Jonesem na UFC 200? Daniel Cormier stawia warunek

Daniel Cormier jest przekonany, że lekarze dadzą mu zielone światło na walkę z Jonem Jonesem na UFC 200 – stawia jednak jeden warunek.

Po tym, jak Dana White po raz dwudziesty ósmy powtórzył, że Conor McGregor nie wystąpi na gali UFC 200 – zaprzeczając tym samym tweetowi upisanemu przez Irlandczyka wcześniej, jakoby wrócił do rozpiski – wydaje się, że walką wieczoru jubileuszowej gali będzie rewanżowe starcie o prymat w kategorii półciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem i Jonem Jonesem. Taką ewentualność bierze bowiem pod uwagę White, który zaznaczył jednak, że obaj muszą być zdrowi.

DC odbył już wizytę u lekarza, która miała ostatecznie odpowiedzieć na pytanie, czy będzie w stanie wystąpić 9 lipca w Las Vegas, ale…

Rozmawiałem z DC. Prześwietlenie przełożone na następny tydzień, ale to nie jest zła wiadomość. Doktor powiedział, że zbyt wcześnie. Czuł się świetnie po treningu i jest pewny, że zostanie dopuszczony do walki.

Sam Cormier natomiast – być może zmobilizowany do działania przykładem Irlandczyka – przygotowuje już sobie grunt pod walkę.

Jeśli będziemy w walce wieczoru UFC 200, zrobimy tour medialny. Jednym z przystanków musi być Nowy Orlean. Chcę, żeby mój stan wziął w tym udział. #mojjedynywymog

Powiązane artykuły

Back to top button