RDA wyraźnym faworytem – kursy bukmacherskie na UFC FN ujawnione

Bukmacherzy opublikowali kursy na wszystkie pojedynki gali UFC Fight Night: Felder vs. RDA, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

Na stronie naszego partnera znajduje się komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Fight Night: Santos vs. Teixeira, która odbędzie się w sobotę w Las Vegas.

W walce wieczoru Rafael dos Anjos jest sporym faworytem – kurs na jego zwycięstwo z biorącym ten pojedynek z niespełna tygodniowym wyprzedzeniem Paulem Felderem wynosi 1.50. Zwycięstwo Amerykanina szacowane jest na 2.50.

Zapowiedź, wstępna analiza walki i typ na zwycięzcę przedstawiliśmy na Lowking.pl tutaj.
W co-main evencie pomiędzy Khaosem Williamsem i Abdulem Razakiem Alhassanem ten ostatni jest wyraźnym faworytem. Kurs bukmacherski na to, iż wyjdzie z oktagonu z tarczą, wynosi 1.40. Zwycięstwo Williamsa jest warte 2.80.

Największym bukmacherskim faworytem gali jest natomiast powracający do akcji po prawie 2,5-letniej przerwie Julian Marquez, który stanie w szranki z Saparbegiem Safarovem. Kursy: 1.303.25.Poniżej wszystkie kursy bukmacherskie na galę UFC FN:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply