UFC

Rashad Evans kwestionuje poprzednie dokonania Jona Jonesa

W związku z oblanym testem antydopingowym przez Jona Jonesa Rashad Evans stawia pytania na temat przeszłości dominatora kategorii półciężkiej.

Kwestią czasu było, gdy pojawią się pytania kwestionujące dokonania Jona Jonesa w związku z oblaną kontrolą antydopingową, która wykluczyła go z rewanżowego starcia z Danielem Cormierem na gali UFC 200.

Jednym z pierwszych, którzy zaczęli snuć domysły na temat przeszłości Jonesa okazał się były klubowy kompan i rywal Bonesa Rashad Evans.

Nie znoszę widzieć kogoś, kogo uważam za prawdopodobnie jednego z najlepszych zawodników w historii, popełniającego takie błędy.

– powiedział Suga w rozmowie z FOX Sports.

Teraz zawsze będzie przechodziło ci przez myśl: „Jon był dobry, ale czy zawsze oszukiwał? Czy wtedy też oszukiwał? Czy oszukiwałby teraz?”. Wszystkie te pytania… Jak wielki był więc tak naprawdę? To może dać ci do myślenia. Nie wyglądał dobrze przeciwko OSP, nie był już na niczym? Jest wiele pytań, które trzeba sobie zadać.

To po prostu nieszczęśliwe, bo uwielbiam to, co robi w oktagonie.

Nie wiadomo póki co, jaką substancję wykryto w organizmie Jonesa, choć zarówno Evans, jak i Chael Sonnen sugerowali wcześniej, że chodzi o blokery estrogenu.

Jonesowi grożą nawet dwa lata zawieszenie. Wymiar kary pozna najprawdopodobniej już 18 lipca podczas przesłuchania przed Komisją Sportową w Newadzie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button