UFC

Rankingi UFC zaktualizowane po UFC 285! Jon Jones wraca na tron!

Oficjalne rankingi organizacji UFC zostały zaktualizowane po sobotniej gali UFC 285 w Las Vegas.

W walce wieczoru wydarzenia końca dobiegło bezkrólewie, jakie zapanowało w wadze ciężkiej po rozstaniu z organizacji Francisa Ngannou. W walce o opuszczony przez Kameruńczyka tron powracający do akcji po 3-letniej przerwie były kingpin wagi półciężkiej Jon Jones z dziecinną łatwością poddał w nieco ponad dwie minuty Ciryla Gane.

Namaszczony na organizatorów na najlepszego zawodnika w historii sportu, w najnowszym notowaniu rankingów Bones powrócił na pierwsze miejsce P4P, zrzucając na drugie czempiona kategorii piórkowej Alexandra Volkanovskiego.

Największy awans w rankingach zanotował były mistrz wagi półśredniej KSW Dricus Du Plessis, który ubił w Las Vegas Dereka Brunsona. Afrykaner awansował o cztery oczka w rankingu wagi średniej – z miejsca 10. na 6.

Także na 6. pozycję – tyle że w dywizji półśredniej – przesunął się niepokonany w zawodowej karierze Shavkat Rakhmonov, który po świetnej walce poddał Geoffa Neala. Wcześniej Kazach okupował 9. miejsce w rankingu.

Sklasyfikowany na 7. miejscu w 155 funtach Mateusz Gamrot pokonał w Las Vegas niejednogłośną decyzją sędziowską Jalina Turnera, który podchodził do walki na 10. pozycji.

Jak się okazuje, obaj zawodnicy po pojedynku zachowali swoje miejsca. Polak jest nadal 7., a Amerykanin 10.

Poniżej video-podsumowanie występów Jona Jonesa i Mateusza Gamrota.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button