Rankingi UFC – Krzysztof Jotko wraca do Top 15

Rankingi UFC zostały zaktualizowane po trzech galach, które w zeszłym tygodniu odbyły się w Jacksonville.

Krzysztof Jotko powrócił do czołowej piętnastki rankingu kategorii średniej UFC. W najnowszym notowaniu Polak, który w sobotę wypunktował Eryka Andersa w ramach gali UFC Jacksonville, odnosząc trzecie z rzędu zwycięstwo, został sklasyfikowany na 15. miejscu.

W kategorii półciężkiej nadal trzecie miejsce okupuje Jan Błachowicz. Zwycięski w środę Glover Teixeira – ubił Anthony’ego Smitha – awansował o trzy oczka, kończąc na 5. pozycji.

Do sporych przetasowań doszło w kategorii lekkiej. W czołowej piętnastce zadebiutował na 14. miejscu Drew Dober, który wygrał w Jacksonville przez nokaut z Alexandrem Hernandezem.
Jeszcze więcej zmieniło się w rankingu kategorii piórkowej. O cztery miejsca – na 11. pozycję – przesunął się w nim Dan Ige, który pokonał niejednogłośnie debiutującego w 145 funtach Edsona Barbozę.

Wszystkie rankingi dostępne tutaj.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. aliendeg

    20 maja 2020 at 13:14

    haha ten lee przed iaquinta.

  2. bulizzor

    20 maja 2020 at 16:08

    Jakim cudem Gillespie awansował o 3 pozycje po KO od Lee?

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply