Rankingi UFC – duży awans Ala Iaquinty i… Joanny Jędrzejczyk


Rankingu UFC zostały zaktualizowane po sobotniej gali UFC on FOX 31 w Milwaukee, gdzie Al Iaquinta wypunktował Kevina Lee.

Największym wygranym najnowszej aktualizacji jest bohater walki wieczoru Al Iaquinta, który zwycięstwem z Kevinem Lee zapewnił sobie awans o cztery oczka, ostatecznie kończąc na 4. miejscu. Motown Phenom spadł o jedną pozycję, podobnie jak Edson Barboza, który w co-main evencie ubił Daniela Hookera.
Z kolei w kategorii muszej kobiet w górę pnie się… Joanna Jędrzejczyk. Była pretendentka do złota 125 funtów, która przegrała w swoim debiucie w dywizji walkę o złoto z Valentiną Shevchenko, awansowała o trzy miejsca i obecnie jest sklasyfikowana na 4. pozycji. W kategorii słomkowej nadal natomiast okupuje 2. miejsce.

Pozostali polscy zawodnicy zachowali swoje pozycje w rankingu. Karolina Kowalkiewicz nadal jest 6. w kategorii słomkowej, Jan Błachowicz – 4. w limicie 205 funtów, a Marcin Tybura – 10. w kategorii ciężkiej.

Pełne rankingi dostępne tutaj.

*****

Gangster z Brooklynu, rębajłowie z Brazylii i nowozelandzki zombie – pięć wniosków z UFC on FOX 31


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *