UFC

Randy Brown wypunktował Francisco Trinaldo

Randy Brown wyśrubował serię zwycięstw do czterech, pokonując w Las Vegas Franciso Trinaldo.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Randy Brown (16-4) pokonał na pełnym dystansie Francisco Trinaldo (28-9).

W pierwszej odsłonie Massaranduba polował przede wszystkim na niskie kopnięcia – ze sporymi sukcesami. Brown dobrze jednak opędzał się od nacierającego rywala kopnięciami frontalnymi oraz tymi na kolano. Posłał nawet Brazylijczyka na deski soczystym krzyżowym, ale ten natychmiast wrócił na nogi.

Trinaldo spróbował obalenia, ale Brown wulgarnie przytrzymał się siatki. Z czasem Brazylijczyk w końcu sfinalizował obalenie, ale nie był w stanie zagrozić Jamajczykowi z góry. W końcówce sam musiał bronić się przed ninja choke.

W rundzie drugiej Trinaldo grzmotnął co prawda Browna kilkoma bombami – tj. lewymi sierpowymi – na głowę i korpus, gnębiąc też rywala lowkingami oraz polując na kopnięcia na głowę, ale to jednak Jamajczyk był nieco skuteczniejszy i aktywniejszy. Trafiał frontalami, prostymi oraz ciasnymi sierpami, dobrze wykorzystując swoją przewagę gabarytów.

W trzeciej rundzie Massaranduba sfinalizował obalenie, przed kilka minut kontrolując Browna z góry. Z obijaniem rywala miał już jednak pewne problemy, bo Jamajczyk dobrze wykorzystywał w defensywie swoje długie kończyny.

Sędziowie wskazali jednogłośnie na odnoszącego czwarte zwycięstwo z rzędu Randy’ego Browna w stosunku 3 x 29-28.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button