KSWPolskie MMA

„Pytacie, czy wszystko w porządku…” – Mamed Khalidov przerwał ciszę po KSW 65

Były już mistrz wagi średniej Mamed Khalidov zabrał głos po porażce przez nokaut z Roberto Soldiciem na KSW 65.
Po ciężkim nokaucie, jaki w sobotni wieczór w walce wieczoru gali KSW 65 w Gliwicach zafundował mu Roberto Soldić – jak do tego doszło, omówiliśmy szczegółowo tutajMamed Khalidov z oczywistych względów nie udzielał żadnych wywiadów, będąc szybko przetransportowanym do szpitala.
W niedzielę na profilach Czeczena w mediach społecznościowych pojawił się pierwszy komentarz po przegranej walce, utrzymany w filozoficznym tonie.

– Pomimo śladów na twarzy po ciosach i tak wyraźniej odcisnął mi się ślad waszej troski – napisano. – Tym razem na sercu.

– Chcę tylko powiedzieć, że z wami mogę wygrywać i przegrywać, że o was będę już zawsze walczył, choć pewnie nie zawsze w klatce. Dziękuję za tysiące głosów wsparcia.

– Pytacie, czy wszystko w porządku. Czeka mnie kilka drobnych zabiegów. Jutro rano przyjmie mnie dr Michalik z Centrum Medycznego MML i jak zawsze wyciągnie mnie z chwilowej niedyspozycji.

– Raz jeszcze dziękuję za obecność tym, którzy ze mną byli, a za zawód przepraszam tych, których zawiodłem.

– W takie dni jak wczoraj dociera do mnie, że paradoksalnie są rzeczy, które się z wiekiem nie dewaluują… to serca fanów, to wasza energia.Brak póki co szczegółów na temat obrażeń, z jakimi Czeczen opuścił w sobotę klatkę. Jak doniósł portal Onet.pl, badanie tomografem wypadło pozytywnie. Natomiast „w gorszym stanie są jednak kości jego twarzy, które zostały uszkodzone”.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dziennikarz Michał Rogoziński doniósł z kolei, że Mameda Khalidova czeka w Warszawie operacja.
Nie wiadomo nic o dalszych planach 41-latka, choć narracja szefów polskiego giganta po gali wskazywać może na to, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button