Polskie MMA

Pudzianowski vs. Hall na KSW 100? Polak odpowiedział na wyzwanie Brytyjczyka, postawił warunek!

Mariusz Pudzianowski wyraził pełną gotowość na walkę z rzucającym mu wyzwanie Eddiem Hallem, choć postawił jeden warunek.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Mariusza Pudzianowskiego na wyzwanie, jakie rzucił mu inny były utytułowany strongman Eddie Hall. Pudzian zabrał głos w mediach społecznościowych, rzuconą mu rękawicę podnosząc.

W piątek Eddie Hall stoczył pierwszą walkę w formule MMA, podczas gali dziwolągów w Blackburn efektownie demolując w starciu 2 vs. 1 mikrej postury rywali. Pojedynek ten odbił się sporym echem w przestrzeni medialnej, nie tylko z uwagi na rozpoznawalność Brytyjczyka, ale też widowiskowe skończenie.

Po zwycięstwie potężny Brytyjczyk rzucił wyzwanie do walki Pudziana.

– Pasowałby mi ktoś taki, jak Mariusz Pudzianowski – powiedział. – Ma już dwadzieścia lat doświadczenia w tej grze. Nadal jest wielkim gościem, nadal jest bardzo silny i nadal jest cholernie mocnym skurczybykiem.

– Myślę, że fani chcą obejrzeć „Najsilniejszego Człowieka Świata” z „Najsilniejszym Człowiekiem Świata”. Jeśli ktoś położy na stole odpowiednią umowę, to wiem, że Mariusz jest otwarty. Zawsze wysyła mi prywatnie emotikony związane z walką, więc może to ten czas.

Polski zawodnik szybko odpowiedział na wyzwanie ze strony Brytyjczyka, publikując w mediach społecznościowych kilka wpisów.

– Chętnie – napisał w pierwszym.

– Jestem gotowy – dodał później. – Kiedy??? Dawaj w każdej chwili!!! W MMA.

47-letni Mariusz Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył w czerwcu zeszłego roku, przegrywając przez techniczny nokaut z Arturem Szpilką. Wcześniej uległ Mamedowi Khalidovowi.

Pudzian jest wstępnie przymierzany do występu na jubileuszowej gali KSW 100, która odbędzie się w listopadzie, ale póki co brak jakichkolwiek szczegółów w temacie. Wiadomo natomiast, że od dłuższego czasu do walki z byłym strongmanem garnie się Łukasz Parobiec, znany jako GOAT, a i rewanżu nie odmówiłby Marcin Różalski, choć wyłącznie w formule stójkowej.

Mariusz Pudzianowski vs. Eddie Hall - kto wygrałby w MMA?

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button