„Przyjmuję, że otrzymałeś propozycję walki” – Stipe Miocic i Curtis Blaydes na kursie kolizyjnym


Curtis Blaydes sugeruje, jakoby matchmakerzy UFC próbowali zestawić jego pojedynek ze Stipe Miocicem na listopadową galę UFC Fight Night 139.

Przed dwoma dniami Curtis Blaydes grzecznie zaprosił do walki byłego mistrza kategorii ciężkiej Stipego Miocica, proponując swoje oktagonowe usługi na okoliczność zaplanowanej na 10 listopada w Denver gali UFC Fight Night 139.

Doceniam wszystko, czego nauczyłeś mnie pięć lat temu. Stanowiło dla mnie zaszczyt bycie częścią twojego obozu. Biorąc pod uwagę aktualną sytuację, jestem pewien, że nie chcemy czekać do wiosny. Jesteś dostępny 10/11 na galę z okazji 25-lecia?

Nie doczekawszy się żadnej odpowiedzi ze strony Miocica, dziś Blaydes raz jeszcze zwrócił się do byłego mistrza, jasno sugerując, że wizja ich pojedynku przypadła do gustu matchmakerom UFC.

Przyjmuję, że dostałeś propozycję walki, mam nadzieję, że zaakceptujesz. Myślę, że stanowilibyśmy świetny dodatek do karty z okazji 25-lecia.
Od czasu utraty złota na rzecz Daniela Cormiera podczas lipcowej gali UFC 226 Stipe Miocic domaga się natychmiastowego rewanżu, przypominając, że dominował przez dwa lata, aż rekordowe trzy razy broniąc pasa. Wysłał nawet pod adresem UFC swego rodzaju groźby, twierdząc, że „lepiej, abym dostał ten rewanż”.

Dana White: „Cokolwiek nie zrobię, Stipe zawsze czuje się znieważany”

Biorąc jednak pod uwagę sytuację w kategorii ciężkiej – szczególnie zestawienie pojedynku Alexandra Volkova z Derrickiem Lewisem na galę UFC 229 – trudno wskazać dla Stipego Miocica innego rywala poza właśnie sklasyfikowanym na 3. miejscu w rankingu Razorem.

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #27 – UFC 227 | Khabib vs. Conor


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply