UFC

Przez słomkę pić nie musi, ale dentysta miał trochę roboty – wyciekły zdjęcia Covingtona po ataku Masvidala!

Do przestrzeni publicznej trafiły zdjęcia Colby’ego Covingtona, zaatakowanego w marcu na ulicy przez Jorge Masvidala.
Kilka tygodni temu Jorge Masvidal dopadł Colby’ego Covingtona przed jedną z restauracji, atakując go – wszystko na to wskazuje – z partyzanta. Od tego czasu Chaos kompletnie zniknął z przestrzeni medialnej, nie udzielając żadnych wywiadów – ogranicza się jedynie do sponsorowanych wpisów i reklamy swoich partnerów.

W rezultacie Ulicznik z Miami na kilkadziesiąt godzin wylądował za kratami, a sprawa z inicjatywy Colby’ego trafiła do sądu. Ulicznik już dostał zakaz zbliżania się do Covingtona, ale nadal grożą mu znacznie poważniejsze kary.
Tymczasem późnym poniedziałkowym wieczorem do przestrzeni medialnej trafiły pierwsze zdjęcie Colby’ego Covingtona, zrobione najprawdopodobniej zaraz do ataku. Były one załączone do sprawy przez adwokata Jorge Masvidala Bradforda Cohena. Dotarł do nich portal TMZ.com.

Na zdjęciach widać, że jeden z przednich zębów Covingtona jest wyraźnie uszkodzony – wbity do środka? – a wokół prawego oka da się dostrzec opuchliznę.

Cohen podkreśla natomiast, że widoczne obrażenia nie są niczym poważnym. Apeluje też, aby sąd nakazał Covingtonowi, aby ten udał się do niezależnego lekarza, celem zbadania rzekomych „obrażeń mózgu”, który ten miał doznać.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button