UFC

„Przekonajmy się, komu lepiej naprawiono nos” – Rafael Fiziev dąży do walki z Justinem Gaethje

Rafael Fiziev ponowił wyzwanie rzucone byłemu tymczasowemu mistrzowi kategorii lekkiej Justinowi Gaethje.
Opromieniony efektownym nokautem na Rafaelu dos Anjosie Rafael Fiziev nie składa broni w walce o oktagonowe usługi Justina Gaethje. Ataman właśnie po raz kolejny rzucił wyzwanie Amerykaninowi.

Przed tygodniem w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas – swojej pierwszej w karierze – azerski Kirgiz ustrzelił RDA na początku piątej rundy zawodów, odnosząc szóste z rzędu zwycięstwo. Po pojedynku rzucił wyzwanie byłemu tymczasowemu mistrzowi Justinowi Gaethje.
W piątek Rafael po raz kolejny rzucił rękawicę Justinowi. Wykorzystał do tego zdjęcie, jakie po operacji uszkodzonego od lat nosa opublikował Hightlight. Tak się bowiem złożyło, że także Fiziev przeszedł właśnie operację nosa, złamanego w starciu z dos Anjosem.

– Czasowo zgrywa się idealnie – napisał na Twitterze. – Przekonajmy się, komu lepiej naprawiono nos.

Rafael Fiziev jest sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu wagi lekkiej, podczas gdy Justin Gaethje okupuje pozycję numer 3.

Amerykanin nie był widziany w akcji od majowej porażki w mistrzowskim starciu z Charlesem Oliveirą. Kilka tygodni temu zapowiedział, że jest gotowy na podjęcie ostatniego w karierze rajdu po tron. Wierzy, że od pojedynku mistrzowskiego dzielą go dwa lub trzy zwycięstwa.

Justin Gaethje znajduje się też na celowniku Mateusza Gamrota, ale wydaje się, że Amerykanina bardziej interesuje zestawienie z wyżej sklasyfikowanym Atamanem, który nie słynie z zapasów i gry parterowej. Highlight nie zabierał natomiast jeszcze publicznie głosu na temat wyzwań ze strony Polaka i Azera.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button