Przegląd bukmacherski #9 – KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier.

W 9. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę KSW 59 z Mariuszem Pudzianowskim i Serigne Ousmane Dia w rolach głównych.

Mariusz Pudzianowski vs. Serigne Ousmane Dia 1.40 – 2.96

Do bardziej szczegółowej analizy – na tyle, na ile szczegółowo przeanalizować można zawodnika pokroju Senegalczyka – zapraszam tutaj.

Mając na uwadze multum znaków zapytania dotyczących Bombardiera, trudno nie faworyzować tutaj Mariusza Pudzianowskiego. Czy jednak kurs 1.40 na jego zwycięstwo jest wart zachodu? Otóż, dramatu nie ma, ale szału z całą pewnością również nie. Nie wykluczam bowiem, że Senegalczykowi wystarczy jedno sprowadzenie, aby wygrać ten pojedynek – wstać spod cięższego o 30 kilogramów rywala Polakowi będzie bowiem bardzo trudno.
Odrobinę ciekawiej prezentuje się natomiast kurs 1.70 na to, że walka zakończy się w pierwszej rundzie. Trudno wyobrazić sobie, aby szczególnie 150-kilogramowy Senegalczyk posiadał zapasy tlenu na ponad 5 minut walki.

Jeśli natomiast stawiać na Pudziana, to pochyliłbym się nad 1.60 na jego wiktorię przez (T)KO lub dyskwalifikację.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego – 1.40
Zwycięstwo Serigne Ousmane Dia – 2.96
Zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.60
Walka skończy się w pierwszej rundzie – 1.70

Antun Racić vs. Sebastian Przybysz 1.70 – 2.15

Sebastian jak najbardziej posiada narzędzia, aby skończyć ten rewanż z ręką w górze – poprawił pracę na nogach, kondycyjnie wyglądał ostatnio bardzo dobrze, ma smykałkę do podbródków w kontrze – ale Antun to zawodnik niezwykle trudny do skończenia. A szczerze mówiąc, trudno wyobrazić mi sobie zwycięstwo Polaka na punkty.
W tym kontekście spodziewałem się jednak, że kursy bukmacherskie będą wyraźnie faworyzować chorwackiego mistrza – twardego, nacierającego, dysponującego ogromnym bakiem z paliwem. 1.70 wydaje się odrobinę zawyżone, więc…

Natomiast jeśli podejść do tematu patriotycznie, to kurs 6.00 na wiktorię reprezentanta Mighty Bulls Gdynia przez (T)KO lub dyskwalifikację nie wygląda najgorzej.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Antuna Racicia – 1.70
Zwycięstwo Sebastiana Przybysza – 2.15
Zwycięstwo Sebastiana Przybysza przez (T)KO lub dyskwalifikację – 6.00

Cyprian Wieczorek vs. Patryk Likus 1.30 – 3.53

Dwaj debiutanci – i to nie tylko w KSW, ale w ogóle w zawodowym MMA – 18 lat na karku, więc… choćby z tego powodu kursy tak wyraźnie faworyzujące Wieczorka budzą moje delikatne zdziwienie.
Owszem, Cyprian dwa lata temu na amatorskich zawodach poddał Patryka, ale nie wyciągałbym jednak z tamtej walki zbyt wielu wniosków. Patryk w swoim ostatnim występie wypadł doskonale, pokazując, że jego narzędzia antyzapaśnicze – praca na nogach, kontry, defensywa przed obaleniami – stoją na dobrym poziomie.

Widzę tę walkę jako 51/49 dla Cypriana, co kurs 3.53 na wiktorię Patryka czyni ze wszech miar godnym uwagi.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Cypriana Wieczorka – 1.30
Zwycięstwo Patryk Likusa – 3.53

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Darko Stosicia – 1.95
Zwycięstwo Michała Pietrzaka – 1.50
Zwycięstwo Adriana Bartosińskiego przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.75

Przypominamy, że Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Typowanie KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply