Przegląd bukmacherski #6 – UFC FN: Rozenstruik vs. Gane

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Rozenstruik vs. Gane.

W 6. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC FN: Rozenstruik vs. Gane w Las Vegas.

Jairzinho Rozenstruik vs. Ciryl Gane 3.04 – 1.33

Fani talentu Jairzinho Rozenstruika, którzy jednocześnie nie są przekonani do umiejętności Ciryla Gane, podnosząc być może – skądinąd słusznie – że Surinamczyk stanowił będzie dla Francuza największe sportowe wyzwanie, jak najbardziej mogą połakomić się na kurs bukmacherski 3.04 na triumf Bigi Boia.
Jednak ja do takowych nie należę. Doceniam umiejętności Jaira – kombinacja kowadeł w pięściach ze smykałką do kontr, niezłomnym charakterem i solidną kondycją może zagwarantować mu jeszcze wiele sukcesów w wadze ciężkiej, ale… Gane już teraz posiada papiery na walkę o najwyższe laury w niedalekiej przyszłości.

Czy oznacza to, że kurs 1.33 na zwycięstwo Bon Gamina uważam za atrakcyjny? Otóż… Uważam, że nieźle oddaje rzeczywiste szanse obu zawodników, wobec czego… Szału nie stwierdzono!
Odrobinę ciekawiej prezentuje się 1.30 na to, że walka nie skończy się w pierwszej rundzie lub też 3.75 na zwycięstwo Gane na punkty.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Jairinho Rozenstruika – 3.04
Zwycięstwo Ciryla Gane – 1.33
Zwycięstwo Ciryla Gane przez decyzję – 3.75
Walka nie skończy się w pierwszej rundzie – 1.30

Nikita Krylov vs. Magomed Ankalaev 4.04 – 1.20

Może i kurs bukmacherski 1.20 na zwycięstwo Magomeda Ankalaeva jest odrobinę przesadzony – Nikita Krylov potrafi zaskoczyć w stójce niesygnalizowanym kopnięciem na głowę, a w parterze jest agresywny – ale czy aż tak, aby pokusić się o zagranie 4.04 na Ukraińca? Dyskutowałbym!

Krylov to oczywiście twardy i charakterny zawodnik, który tylko raz w karierze przegrał przez nokaut – i to jeszcze w kategorii ciężkiej – ale… Wyrachowany, odpowiedzialny w defensywie, opakowany w świetną pracę na nogach i mocno podrasowane kontruderzenia kickboxing Dagestańczyka może tutaj zaprowadzić go do zwycięstwa przez nokaut. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że Ukrainiec ze szczelnej gardy nigdy nie słynął, a Ankalaev ma czym przyłożyć.W tym kontekście zadumałbym się nad 1.85 na wiktorię Magomeda przez (T)KO lub dyskwalifikację, ewentualnie nad 1.60 na mniej niż 2,5 rundy.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Nikity Krylova – 4.04
Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva – 1.20
Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.85
Mniej niż 2,5 rund w walce – 1.60

Inne ciekawe kursy

Walka Munhoz vs. Rivera zakończy się przez (T)KO – 3.50
Zwycięstwo Alexa Caceresa – 1.40

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Przypominamy, że Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Bonus do 2230 PLN, na który składają się:

  • zakład bez ryzyka do 210 PLN
  • bonus do depozytu do 2000 PLN
  • freebet 20 PLN

Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply