Bukmacher MMAKSWPolskie MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #51 – KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski i UFC FN: Volkov vs. Aspinall

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gal KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski i UFC FN: Volkov vs. Aspinall.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 51. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejsze gale KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski i UFC FN: Volkov vs. Aspinall.

Salahdine Parnasse vs. Daniel Rutkowski 1.53 – 2.51

Faworyzuję tutaj minimalnie Salahdine’a Parnasse’a, o czym szczegółowo pisałem w Typowaniu. Oznacza to jednak, że podchodzę z rezerwą do kursu 1.53 na jego zwycięstwo.

Znacznie ciekawiej prezentuje się kurs 2.51 na wiktorię Rutka. Jeśli wywrze mocną presję, uderzenia będzie mieszał z klinczem i zapasami, jak najbardziej może zajechać francuskiego młodziana.
Zadumałbym się też nad kursem 1.60 na to, że pojedynek ten zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję. Francuz będzie tutaj bardzo wyrachowany, a i Rutkowski wielkim finisherem nie jest – cztery z ostatnich pięciu zwycięstw odniósł przez decyzje.

Przypominam też, że eFortuna przygotowała specjalny bonus dla nowych graczy, którzy stawiają na Rutka. Szczegóły – tutaj.

Zwycięstwo Salahdine’a Parnasse’a – 1.53
Zwycięstwo Daniela Rutkowskiego – 2.51
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.60

Michał Pietrzak vs. Tomasz Romanowski 1.30 – 3.53

Podobnie jak w starciu wyżej – faworyzuję Michała Pietrzaka z powodu pełnego obozu przygotowawczego, klinczu, zapasów, tężyzny fizycznej, kondycji, ale granie go po 1.30 nieszczególnie mnie interesuje.

Tomasz Romanowski to nie jest typ zawodnika, którego łatwo zdominować czy nawet skontrolować – na pojedynek z Patrikiem Kinclem patrzę jak na wypadek przy pracy. Berserker ma pięściarski dryg, świetnie odnajduje się w półdystansie, rąbie lowkingami, powinien być tutaj szybszy, nie brakuje mu charakteru. Dlatego na kurs 3.53 na jego wiktorię patrzę z pewnym zaciekawieniem.

Zwycięstwo Michała Pietrzaka – 1.30
Zwycięstwo Tomasza Romanowskiego – 3.53

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Damian Janikowski vs. Tomasz Jakubiec 1.33 – 3.32

Wiem, że nie brak opinii, wedle których kurs 3.32 na zwycięstwo Jakubca jest bardzo atrakcyjny. Przyznam jednak szczerze, że nie podzielam tego entuzjazmu.

Długi rozbrat z klatką Tomka raczej nie będzie mu służył – to po pierwsze. Po drugie natomiast uważam, że wyrachowany styl Janikowskiego może okazać się tutaj skuteczny. Lowkingi, ciosy proste, klincz, obalenia, bardzo uważna praca z góry. Przenoszenie walki do parteru może ułatwić mu agresja Jakubca.

Gdybym musiał stawiać na jakieś zdarzenie w tej walce, to pochyliłbym się nad kursami 3.00, że Janikowski wygra na punkty lub też 2.00, że walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję.

Zwycięstwo Damiana Janikowskiego – 1.33
Zwycięstwo Tomasza Jakubca – 3.32
Zwycięstwo Damiana Janikowskiego na punkty – 3.00
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.00

Alexander Volkov vs. Tom Aspinall 2.05 – 1.77

Jestem daleki od skreślania Toma Aspinalla, bo to młody, rozwijający się i utalentowany zawodnik. Szczegóły w Typowaniu.

Natomiast jeśli w starciu z zawodnikiem, którego żadna walka w karierze nie wyszła nigdy poza szóstą minutę, jego zaprawiony w bojach rywal o ugruntowanej renomie i potwierdzonych umiejętnościach jest underdogiem, to… Tak, nad 2.05 na zwycięstwo Rosjanina jak najbardziej można się zastanowić.

Jeszcze ciekawiej prezentuje się natomiast kurs 1.80 na to, że pojedynek ten zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację. Nie spodziewam się tutaj decyzji – także z uwagi na niepewną kondycję Brytyjczyka. Albo ustrzeli w pierwszych rundach, albo padnie w późniejszych.

Zwycięstwo Alexandra Volkova – 2.05
Zwycięstwo Toma Aspinalla – 1.77
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.80

Inne ciekawe kursy

Walka Kita vs. Prasel zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.30

Zwycięstwo Arnolda Allena – 1.85

Walka Pimblett vs. Vargas zakończy się w pierwszej rundzie – 2.25

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button