Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #50 – UFC FN: Santos vs. Ankalaev

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Santos vs. Ankalaev, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

W 50. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN.

Thiago Santos vs. Magomed Ankalaev 5.25 – 1.16

Podzielam tutaj zdanie bukmacherów, którzy w roli faworyta widzą Anakalaeve, ale… Takie kursy? Uważam je za mocno przesadzone. Dla Dagestańczyka to pierwsza w karierze w UFC walka wieczoru. Jest zawodnikiem bardzo wyrachowanym, taktycznym – podobnie jak ostatnimi czasy Santos. Zakładając niskie tempo walki, a takiego się spodziewam, tutaj o zwycięstwie decydować mogą pojedyncze ciosy.

Wobec powyższego podchodzę z gigantycznym dystansem do 1.16 na wygraną Ankalaeva. Ciekawiej oczywiście wygląda 5.25 na wiktorię Brazylijczyka, choć zaznaczam, że jednak minimalnie faworyzuję Ankalaeva – z uwagi na jego wszechstronność, młodość, rozpęd, jakiego nabrał.

Mając na uwadze niewielką aktywność obu zawodników, zadumałbym się też nad kursami na liczbę rund. Mniej ryzykowny to 1.40 na liczbę rund większą niż 2,5. Bardziej ryzykowny 1.65 na liczbę rund większą niż 3,5.

Zwycięstwo Thiago Santosa – 5.25
Zwycięstwo Magomeda Ankalaeva – 1.16
Liczba rozpoczętych rund: więcej niż 2,5 – 1.40


Liczba rozpoczętych rund: więcej niż 3,5 – 1.65

Sodiq Yusuff vs. Alex Caceres 1.38 – 3.05

Kurs 1.38 na wygraną Sodiqa Yusuffa nie jest może szczególnie atrakcyjny, ale… I tak bym się nad nim zadumał!

Widzę bowiem Nigeryjczyka w roli bardzo wyraźnego faworyta tego pojedynku. Pomimo mniejszego doświadczenia w swoim sportowym CV ma na rozkładzie znacznie mocniejszych rywali. To prawdziwy zawodnik z Top 15 wagi piórkowej. A Caceres, który swego czasu wojował w 135 funtach? Niekoniecznie.

O ile w stójce Cacares może mieć swoje momenty – ma dobre warunki fizyczne, jest szybki, trudny do rozczytania – to w obszarze klinczerskim i zapaśniczym to Yusuff powinien rozdawać karty. Zresztą w stójce Nigeryjczyk też ma czym uderzyć, więc…

Zwycięstwo Sodiqa Yusuffa – 1,38
Zwycięstwo Alexa Caceresa – 3.05

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Bruno Silva vs. Alex Pereira 2.51 – 1.55

Jestem w stanie zrozumieć graczy, którzy skuszą się na 2.51 na zwycięstwo Bruno Silvy. Blindado to bowiem zawodnik MMA z krwi i kości, który potrafi też walczyć w parterze, gdzie zresztą z góry jest bardzo skuteczny. Może obali i ubije? Może przedrze się przez długie ręce Pereiry i znokautuje go jakąś bombą? A ma czym uderzyć!

Z jeszcze większym zrozumieniem podchodzę do graczy, którzy postawili 3.15 na wygraną Silvy przez (T)KO lub dyskwalifikację. Jeśli Bruno wygrywa, to właśnie w ten sposób.

Natomiast mimo wszystko w obu przypadkach postoję – szczególnie w tym pierwszym. Pereira zrobił na mnie dobre wrażenie w swoim debiucie w UFC – widać, że potrafi się obronić w klinczu i w parterze. Kickboxing? Wiadomo, klasa światowa.

Gdybym musiał zatem wskazać najciekawszy kurs tej gali, pochyliłbym się nad… 1.40 na liczbę rund mniejszą niż 2,5. Spodziewam się, że w dwie rundy będzie już tutaj po wszystkim – w jedną lub drugą stronę.

Zwycięstwo Bruno Silvy – 2.51
Zwycięstwo Alexa Pereiry – 1.55


Zwycięstwo Bruno Silvy prze TKO lub dyskwalifikację – 3.15
Liczba rozpoczętych rund: mniej niż 2,5 – 1.40

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button