Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #44 – UFC 270: Ngannou vs. Gane

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 270: Ngannou vs. Gane, która odbędzie się w Anaheim.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 44. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 270: Ngannou vs. Gane.

Francis Ngannou vs. Ciryl Gane 2.28 – 1.63

Walce tej dokładnie przyjrzałem się tutaj, więc zainteresowanych szczegółami zapraszam.

Nieznacznie faworyzuję Francuza, wobec czego kursy na poziomie 2.281.63 uważam za nieźle oddające szanse obu zawodników na zwycięstwo, a tym samym nieszczególnie interesujące.
Rozumiem natomiast graczy, którzy zainteresują się tym na wygraną Kameruńczyka – od wiktorii dzielić będzie go prawdopodobnie jedno li tylko celne uderzenie. Fani talentu Predatora mogą też zadumać się nad kursem 3.00 na koniec walki w pierwszej rundzie – w każdej kolejnej szanse Ngannou na zwycięstwo będą prawdopodobnie maleć z powodu fantastycznej kondycji Gane.

Kurs na wygraną Predatora przez (T)KO lub dyskwalifikację nie ma sensu, bo wynosi… 2.00. Mniej niż po prostu na jego zwycięstwo.

Co zaś tyczy się Francuza, to zadumałbym się nad 3.50 na jego triumf przez decyzję, bo taki rezultat uważam za najbardziej prawdopodobny. Źle nie wygląda też 1.70 na więcej niż 2,5 rundy oraz – ryzykowniej – 2.16 na więcej niż 3,5 rundy.

Zwycięstwo Francisa Ngannou – 2.28
Zwycięstwo Ciryla Gane – 1.63
Zwycięstwo Ciryla Gane na punkty – 3.50
Koniec walki w R1 – 3.00
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.70
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 2.16

Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo 1.55 – 2.45

Nie będę ukrywał, że pomimo iż minimalnie faworyzuję tutaj Brandona Moreno – z uwagi na jego aktywność, kondycję, szczękę i zapasy – to jednak kurs 2.45 na triumf Deivesona Figueiredo przyciąga oko. Brazylijczyk posiada bowiem narzędzia – zwłaszcza po treningach z Henrym Cejudo – aby odebrać tron Meksykaninowi.
Pochyliłbym się jeszcze nad dwoma kursami – na to, że walka ta zakończy się na punkty lub techniczną decyzją za 2.60 oraz – ostrożniej – na więcej niż 3,5 rundy za 1.70.

Zwycięstwo Brandona Moreno – 1.55
Zwycięstwo Deivesona Figueiredo – 2.45
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 2.25
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.70

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Jacka Della Maddaleny przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.75

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button