Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #4 – UFC 258: Usman vs. Burns

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich na galę UFC 258: Usman vs. Burns.

W 4. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na galę UFC 258: Usman vs. Burns w Las Vegas.

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns 1.30 – 3.27

Z uwagi na umiejętności klinczerskie i przewagę siłową delikatnie faworyzuję w tym pojedynku Kamaru Usmana – szerzej w Typowaniu – ale kursowi 1.30 daleko do atrakcyjnego.

Inaczej ma się natomiast sprawa z 3.27 na wiktorię Gilberta Burnsa. Brazylijczyk jest sprawniejszy w stójce i w parterze. Szczególnie jego srogie lowkingi na wysokości mogą napsuć wiele krwi Nigeryjczykowi – zwłaszcza, że ten kiepsko je blokuje, a od dawna ma poważne problemy z kolanami.

Zadumałbym się też nad kursami 2.03 na to, że walka wyjdzie poza 4,5 rundy. Fani talentu Nigeryjskiego Koszmaru mogą pochylić się nad 2.15 na jego zwycięstwo na kartach sędziowskich. Przez poddanie nie wygra, a i o nokaut łatwo nie będzie.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.30


Zwycięstwo Gilberta Burnsa – 3.27
Walka wyjdzie poza 4,5 rund – 2.03

Zwycięstwo Kamaru Usmana przez decyzję – 2.15

Julian Marquez vs. Maki Pitolo 1.50 – 2.41

Widzę ten pojedynek niemal jako 50/50. Dlaczego? Z prostej przyczyny – obaj zawodnicy nie stronią od szalonych wymian, w których o zwycięstwie decydują detale, milisekundy, milimetry.

Marquez uderza prawdopodobnie mocniej i jest w stanie więcej przyjąć, ale… Wraca po bardzo długiej przerwie, a mający na koncie występy w wadze półśredniej Pitolo jest zawodnikiem szybszym i sprawniejszym technicznie.

Dlatego też kurs 2.41 na zwycięstwo Hawajczyka nie wygląda źle. Nie spadłbym też z krzesła, gdyby pojedynek ten skończył się w pierwszej rundzie – a kurs na taki scenariusz wynosi 3.00. Zastanowić można się też nad 1.85 na to, że walka zakończy się przez (T)KO.

Przyjrzyjmy się najważniejszym kursom bukmacherskim na tę walkę. Przy każdym moja ocena (w formie graficznego kciuka) atrakcyjności danego kursu.

Zwycięstwo Juliana Marqueza – 1.50
Zwycięstwo Makiego Pitolo – 2.41
Walka zakończy się przez (T)KO – 1.85
Walka zakończy się w pierwszej rundzie – 3.00

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Rodolfo Vieiry przez poddanie – 1.55
Zwycięstwo Andrego Ewella – 2.30

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button