Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Przegląd bukmacherski #39 – UFC FN: Vieira vs. Tate

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Vieira vs. Tate, która odbędzie się dzisiaj w Las Vegas.
W 39. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Vieira vs. Tate.

Ketlen Vieira vs. Miesha Tate 1.80 – 1.90

Nie zdziwi mnie tutaj żaden rezultat. Minimalnie faworyzuję Vieirę, ale nawet mi brew nie drgnie, jeśli Tate skończy zawody z tarczą. Wszystko wydaje się zależeć od tego, jak szybko Brazylijka złapie zadyszkę – czy zdoła wygrać trzy pierwsze rundy i przetrwać dwie kolejne, czy jednak charakterna Tate przejmie stery walki wcześniej.
Jak to natomiast w walkach kobiet na ogół bywa, można zadumać się nad liczbą rund – jeżeli już komuś naprawdę zależy na tym, aby nad tym starciem pochylić się bukmachersko. Liczba rund przekraczająca 3,5 jest warta 1.40. Więksi ryzykanci mogą zadumać się nad 1.65 na to, że pojedynek zakończy się decyzją sędziowską.

Zwycięstwo Ketlen Vieiry – 1.80
Zwycięstwo Mieshy Tate – 1.90
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.40
Walka zakończy się na punkty – 1.65

Adrian Yanez vs. Davey Grant 1.32 – 3.09

Uważam Yaneza za zawodnika z potencjałem na czołówkę kategorii koguciej, podczas gdy Granta za tzw. overachievera – a zatem zawodnika, który zaszedł dalej, niż wskazywałyby na to jego możliwości. Dlatego też nawet kurs 1.32 na wiktorię Amerykanina uważam za przyzwoity. Szału oczywiście nie ma, ale… Powinien to spokojnie wygrać.

Pochyliłbym się jeszcze nad dwoma innymi zdarzeniami – a mianowicie zwycięstwem Yaneza przez (T)KO lub dyskwalifikację za 1.80 oraz skończeniem walki przez (T)KO, warte 1.65. Grant jest co prawda twardy i charakterny, ale jego luki w stójkowej defensywie są ogromne – a one wespół z jego agresją powinny idealnie pasować kapitalnemu w obszarze kontruderzeń Amerykaninowi.

Zwycięstwo Adriana Yaneza – 1.32
Zwycięstwo Daveya Granta – 3.09
Adrian Yanez wygra prze (T)KO lub dyskwalifikację – 1.80
Walka zakończy się przez (T)KO – 1.65

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
Inne ciekawe kursy

Walka McKinney vs. Ziam zakończy się przez (T)KO – 1.65
Zwycięstwo Seana Soriano – 1.32

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button