Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #37 – UFC 268: Usman vs. Covington 2

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC 268: Usman vs. Covington 2, która odbędzie się w Nowym Jorku.
W 37. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC 268: Usman vs. Covington 2.

Kamaru Usman vs. Colby Covington 1.25 – 3.56

Bliżej walce tej przyjrzałem się tutaj, nieznacznie faworyzując aktualnego mistrza. Jak natomiast zapatruję się na kursy bukmacherskie?

Otóż, zdecydowanie nie zachęcają one do gry na Nigeryjczyka. Kurs 1.25 na jego wiktorie uważam za zawyżony. Ciekawiej wygląda 3.56 na triumf Amerykanina, choć oczywiście istnieje tutaj sporo znaków zapytania względem jego formy po długiej przerwie oraz zmianie klubu. Uważam natomiast, że jeśli pretendent będzie w stanie wpleść do swojej gry elementy zapaśnicze, wyjdzie mu to na dobre.
Zadumałbym się również nad dwoma innymi kursami – 1.35 na ponad 2,5 rozpoczętych rund, bo nie spodziewam się tutaj szybkiego skończenia, oraz – dla gotowych na większe ryzyko – 2.20 na to, że walka zakończy się na punkty. Po pierwszej wojnie, jaką dali w grudniu 2019 roku, nie sądzę, aby którykolwiek był podobną zainteresowany. Obaj zapowiadają zresztą bardziej wyrachowane podejściem, więcej taktyki, mniej emocji.

Zwycięstwo Kamaru Usmana – 1.25
Zwycięstwo Colby’ego Covingtona – 3.56
Walka zakończy się decyzją sędziowską – 2.20
Liczna rozpoczętych rund: więcej niż 2,5 – 1.35

Justin Gaethje vs. Michael Chandler 1.45 – 2.55

Co prawda uważam Justina Gaethje za odrobinę mniejszego faworyta, aniżeli wskazują na to kursy bukmacherskie, ale czy 2.55 na wiktorię Michaela Chandlera jest warte rozważenia? Mam wątpliwości… Choć owszem, w rundzie pierwszej będzie piekielnie groźny, wobec czego fani jego talentu mogą zadumać się nad 7.00 na zwycięstwo Irona w R1.

Ciekawie natomiast prezentuje się kurs 1.50 na to, że walka zakończy się przez (T)KO. Jeśli bowiem Chandler wygra, to najprawdopodobniej przez nokaut w rundzie pierwszej. Jeśli natomiast nie wygra, to nie sądzę, aby wytrzymał 15 minut z Gaethje – a ten nie poddaje, wyłącznie nokautuje.

Kurs 2.00 na wiktorię Justina przez (T)KO lub dyskwalifikację również nie wygląda źle.

Zwycięstwo Justina Gaethje – 1.45
Zwycięstwo Michaela Chandlera – 2.55
Justin Gaethje wygra przez (T)KO lub dyskwalifikację – 2.00
Walka zakończy się przez (T)KO – 1.50
Michael Chandler wygra całą walkę w R1 – 7.00

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Alex Pereira vs. Andreas Michailidis 1.32 – 3.09

Zdecydowanie faworyzuję tutaj debiutującego w oktagonie UFC Alexa Pereirę, kapitalnego kickboksera. Andreasa Michailidisa rzucono mu tutaj na pożarcie, aby z przytupem zawitał w nowe progi.Kurs 1.32 nie jest jednak szczególnie atrakcyjny. Znaczy, dramatu nie ma, ale szału również nie. Za znacznie ciekawsze uważam inne zdarzenia.

Otóż, po pierwsze, zwycięstwo Alexa Pereiry w rundzie pierwszej jest wyceniane na 2.85. Wygląda interesująco! Dla mniejszych ryzykantów – 2.50 za skończenie walki w pierwszej rundzie. Wreszcie także i 1.55 na skończenie walki przez (T)KO również nie wygląda źle.

Zwycięstwo Alexa Pereiry – 1.32
Zwycięstwo Andreasa Michailidisa – 3.09
Alex Pereira wygra całą walkę w R1 – 2.85
Walka skończy się w R1 – 2.50
Walka skończy się przez (T)KO – 1.55

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Rose Namajunas – 1.93
Zwycięstwo Marlona Very – 1.60
Zwycięstwo Bobby’ego Greena – 1.52

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button