Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMA

Przegląd bukmacherski #34 – UFC FN: Dern vs. Rodriguez

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Dern vs. Rodriguez, która odbędzie się dzisiaj w Las Vegas.

W 34. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Dern vs. Rodriguez.

Mackenzie Dern vs. Marina Rodriguez 1.50 – 2.59

Kursy bukmacherskie na walkę wieczoru uważam za nieźle oddające szanse na zwycięstwo obu zawodniczek. Spodziewam się bowiem, że prędzej czy później presja i agresja Mackenzie Dern zaprowadzą ją do obalenia, a w parterze będzie to gra do jednej bramki.

Mając jednak na uwadze wyraźną przewagę, jaką obie będą mieć w swoich koronnych płaszczyznach – Rodriguez w stójce, a Dern w parterze – nie spodziewam się, aby ta walka przetrwała do decyzji sędziowskiej. Dern nie wytrzyma z Rodriguez w stójce, a ta ostatnia nie przetrwa z tą pierwszą w parterze. W tym kontekście nieźle prezentuje się kurs 1.75 na liczbę rund mniejszą od 3,5.

Zwycięstwo Mackenzie Dern – 1.50
Zwycięstwo Mariny Rodriguez – 2.59
Liczba rund: mniej niż 3,5 – 1.75

Chris Gutierrez vs. Felipe Colares 1.37 – 3.10

Wyraźnie faworyzuję tutaj Chrisa Gutierreza, który jest znacznie lepiej poukładanym technicznie zawodnikiem od szalonego Felipe Colaresa. Kurs 1.37 na wiktorię Amerykanina nie wygląda źle, ale… Szczerze mówiąc, jeszcze ciekawiej wygląda inny.

Chodzi mianowicie o zwycięstwo Gutierreza przez decyzję. Zdarzenie takie wyceniono na 2.00. Dlaczego warto pochylić się nad tematem? Otóż, z dwóch powodów. Po pierwsze, Amerykanin jest w swoich poczynaniach bardzo wyrachowany, nie forsuje tempa, nie szuka skończenia za wszelką cenę. Po drugie – Colares jest niebywale odporny i posiada ogromne serce do walki. Dlatego też spodziewam się, że Gutierrez wygra to na punkty.

Zwycięstwo Chrisa Gutierreza – 1.37


Zwycięstwo Felipe Colaresa – 3.10
Chris Gutierrez wygra na punkty – 2.00

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Marii Agapovej – 2.45
Walka Romanov vs. Vanderaa zakończy się przez (T)KO – 2.25

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button