UFC

„Nie pozwól, aby pi*deusz, który w tobie siedzi, wychodził na zewnątrz” – Paulie Malignaggi pozdrawia Conora McGregora

Paulie Malignaggi otworzył medialny ogień w kierunku Conora McGregora w odpowiedzi na kuksańca ze strony Irlandczyka.

Nie ma na świecie nic pewniejszego poza śmiercią, podatkami i tym, że Paulie Malignaggi wpada w medialny słowotok, gdy tylko Conor McGregor o nim wspomni.

I nie inaczej było przed dwoma dniami, gdy Irlandczyk przypomniał światu o rocznicy opublikowania przez Danę White’a nagrania, na którym posyła Pauliego Malignaggiego na deski podczas sparingu w przygotowaniach do walki z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Czas płynie szybko, gdy siedzisz na dupie.
Na reakcję byłego boksera nie trzeba było długo czekać…

Od tamtego czasu koleś ma dwójkę dzieci i dostał wpierdol, a nadal chełpi się wymyślonym knockdownem, o którym wie, że nie był prawdziwy. Czy twoje uczucia nadal są urażone? Nie daj się zranić swoim uczuciom, ty mała pizdo, to nadal nasz mały sekret. Nie uciekaj, gdzie pieprz rośnie na dźwięk gongu ?

Nie pozwól, aby pizdeusz, który w tobie siedzi, wychodził na zewnątrz. Wszyscy wiemy, że wycofasz się z walki z Khabibem w ostatniej chwili albo przez całą walkę będzie uciekał jak szalony jak w piątej rundzie rewanżu z Diazem. Nie masz JAJ i po roku nadal o mnie myślisz, bo nie daje ci spokoju prawda w moich słowach ?

Innymi słowy – w medialnych relacjach Malignaggiego i McGregora pozostaje status quo.

*****

5 możliwych walk wieczoru na nowojorską galę UFC 230

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button