UFC

Powrót Conora McGregora na UFC 303 jednak zagrożony? „Pesymizm jest jeszcze większy”

Starcie Conora McGregora z Michaelem Chandlerem na UFC 303 znów zmienia swój status na: zagrożone. Tym razem nawet bardziej niż poprzednio.

Wydawało się, że zamieszanie związane z galą UFC 303 – a konkretnie jej walką wieczoru pomiędzy Conorem McGregorem i Michaelem Chandlerem – zapoczątkowane odwołaniem zeszłotygodniowej konferencji prasowej w Dublinie jest już reliktem przeszłości, ale okazuje się, że nad main eventem znów zebrały się czarne chmury. A przynajmniej takie wieści we wtorek wieczorem przekazał dziennikarz Ariel Helwani.

Przypomnijmy, że w następstwie odwołania wspomnianej konferencji, ze stron ESPN zniknęły reklamy UFC 303, a na profilu UFC na YT ukryto opublikowane tam wcześniej walki Irlandczyka. Helwani przekazał, że matchmakerzy UFC wstępnie rozesłali zapytania do różnych zawodników w temacie ich potencjalnej dostępności na UFC 303.

Kilka dni później wydawało się jednak, że wszystko zakończy się wesołym oberkiem. Reklamy wróciły na ESPN, UFC odblokowało walki McGregora, a Chandler zapewnił, że walka jest jak najbardziej aktualna.

Tymczasem we wtorek okazało się, że na mieście inne są już treście… Przekazał je wspomniany Ariel Helwani za pośrednictwem platformy X.

– Najnowsze informacje o UFC 303 – napisał. – Mniej więcej o tej porze w zeszłym tygodniu cały niepokój związany z walką wieczoru UFC 303 zdawał się rozpraszać. Do środy nie wysyłano już żadnych zapytań o zastępstwa. Wydawało się, że cała naprzód (ponownie). W drugiej części tygodnia Chandler udzielił wywiadu dla The Pivot, w którym stwierdził, że wszystko jest w porządku, a w sobotę UFC ponownie promowało walkę na ABC. Pojawił się strach, że walka zostanie odwołana i wydawało się, że jest już po strachu.

– Ale od dzisiejszego ranka wiele źródeł twierdzi, że ponownie wysyłane są zapytania na 29 czerwca – na zastępstwo i/lub nową walkę/walki. Krótko mówiąc, wydaje się, że znów panuje pesymizm co do statusu dania głównego UFC 303. Wydaje się, że pesymizm jest jeszcze większy niż w poniedziałek w zeszłym tygodniu po tym, jak w ostatniej chwili odwołano konferencję prasową.

– Czy to tylko zabezpieczenie? Rekonesans? Awaryjny tryb na wypadek zastępstwa? Zobaczymy. Wszystko się rozwija (ponownie). Nie wygląda jednak na to, abyśmy wyszli z mroków. Więcej informacji w najbliższym czasie i miejmy nadzieję, że wkrótce otrzymamy ostateczną odpowiedź.

Gala UFC 303 odbędzie się już 29 czerwca w Las Vegas. Bilety na T-Mobile Arenie zostały wyprzedane za rekordowe ponad 20 milionów dolarów.

Conor McGregor nie był widziany w akcji od trzech lat, gdy w przegranej ostatecznie trylogii z Dustinem Poirierem doznał złamania nogi.

Ostatnie zwycięstwo Irlandczyka jest datowane na styczeń 2020 roku. Notorious zdemolował wtedy ekspresowo Donalda Cerrone.

Michael Chandler czeka na irlandzkie zielone błogosławieństwo od listopada 2022 roku, gdy przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button