UFC

„Powinniśmy napie*dalać się na śmierć i życie w je*anym Koloseum!” – Justin Gaethje i Michael Chandler zabrali głos po wojnie na UFC 268

Justin Gaethje i Michael Chandler skomentowali wojnę na wyniszczenie, jaką dali w Nowym Jorku na UFC 268.

Starcie Justina Gaethje z Michaelem Chandlerem na UFC 268 spełniło wszelkie – gigantyczne! związane z nim oczekiwania, a zdanie wielu, nawet je przebiło.

Obaj zawodnicy przez 15 minut wymieniali się potężnymi ciosami i kopnięciami, próbując pourywać sobie głowy i połamać nogi. To jednak Highlight był skuteczniejszy, posyłając nawet Chandlera w drugiej rundzie na deski.

Pomimo iż był okrutnie zmasakrowany – rozbita twarz, wykluczona noga – Iron próbował do końca odmienić losy walki. Nie zdołał. Sędziowie orzekli jednogłośnie o zwycięstwie Justina Gaethje, a obaj zawodnicy otrzymali $50-tysięczne bonusy za Walkę Wieczoru.

– Ni chuja nic mnie nie zaskoczyło – powiedział w rozmowie z Joe Roganem w oktagonie zwycięzca, zapytany, czy zdziwiła go odporność rywala. – Wiedziałem dokładnie, jak twardy to skurwiel. To wojownik.

– Żyjemy nie w tych czasach, w których powinniśmy. Powinniśmy napierdalać się na śmierć w jebanym Koloseum. Tak to powinno wyglądać.

– Na tym poziomie i mając na uwadze, co było na szali, wiedziałem, że musiałbym go uśpić. Tak samo z jego strony. Walczyliśmy o możliwość walki o pas. Biję się teraz ze zwycięzcą tej grudniowej walki. Mam nadzieję, że będzie to Oliveira w Brazylii albo Poirier w Luizjanie. Mam wyjebane.

– Jestem na drugim miejscu w rankingu, właśnie wygrałem w imponującym stylu, więc oczywiście, że zasługuję. Kto inny? DC tutaj nie ma, więc jestem ostatnim skurwielem, jaki pozostał.

Justin Gaethje nawiązał oczywiście do Daniela Cormiera, który najchętniej w starciu ze zwycięzcą grudniowej walki na szczycie 155 funtów pomiędzy Charlesem Oliveirą i Dustinem Poirierem widziały rozpędzonego serią dziewięciu zwycięstw Islama Makhacheva.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Ani Gaethje, ani Chandler nie pojawili się na konferencji prasowej, bo obaj zostali przetransportowani do szpitala. Jak zaznaczył Dana White, nie z powodu żadnych konkretnych urazów ale z powodu wojny, jaką stoczyli i obrażeń, jakich doznali.

W drodze do szpitala Iron nagrał krótki film na Instagram Live.

– Staram się nie pokazywać swojej twarzy, żeby wydawało wam się, że mam jakieś nadludzkie moce – powiedział wesoło, korzystając z filtrów. – Mam nadzieję, że się podobało. Doceniam wasze wsparcie. Nie wiem zresztą, co wy robicie teraz na Instagramie, bo trwają cały czas walki. Kocham was. Do zobaczenia na szczycie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button