„Powiedzieli, że jesteś do du*y” – Nate Diaz poinformował, że rozmawiał z UFC nt. walki z Dustinem Poirierem

Nate Diaz szybko zareagował na słowa Dustina Poiriera, który stwierdził, że ich walka jest bliska finalizacji.
We wtorek Dustin Poirier zdradził, że zgodził się na walkę z Natem Diazem, nie mając pełnego okresu na przygotowania. Do pojedynku miałoby najprawdopodobniej dojść 12 lutego przy okazji gali UFC 271 w Houston, którą zwieńczy rewanż na szczycie wagi średniej pomiędzy Israelem Adesanyą i Robertem Whittakerem.
Luizjańczyk zastrzegł natomiast, że kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, choć zapewnił też, że po jego stronie jest zielone światło i czeka teraz tylko na akceptację ze strony Nate’a Diaza. Co na to stocktończyk?

Otóż, Nate szybko odpowiedział na słowa Dustina.

– Właśnie rozmawiałem z UFC, pytając, co tam z walką z DP – napisał. – Powiedziałem, że chcę się bić jak najszybciej, ale oni stwierdzili, że Dustin jest do dupy i tego nie chcą. Wybacz, Dustinie, po prostu jesteś do niczego. Mam jednak nadzieję na jak najszybszą walkę, zróbmy to. PS. Oliveira, ty też jesteś do dupy.Innymi słowy, wygląda na to, że targi między stocktończykiem i UFC w sprawie walki tego pierwszego z Dustinem Poirierem nadal trwają. Czy zakończą się wypracowaniem porozumienia, pokażą pewnie najbliższe dni.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. grzesiekono

    5 stycznia 2022 at 15:30

    Może czeka na to, co z McGregorem planują zrobić.

  2. cesellolaroma

    5 stycznia 2022 at 22:51

    Szkoda, obejrzałbym sobie jak Porier spuszcza łomot Diazowi.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply