UFC

„Powiedziałem: tak” – Arman Tsarukyan zdradził, kogo zaproponowali mu matchmakerzy UFC

Arman Tsarukyan zdradził, kogo matchmakerzy UFC zaproponowali mu w charakterze rywala w kolejnej walce.
Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników wagi lekkiej Arman Tsarukyan otrzymał propozycję nowej walki, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Matchmakerzy UFC wyszykowali dla Ormianina… Gregora Gillespiego.
– UFC zaproponowało mi walkę z Gregorem Gillespie na początku przyszłego roku – napisał Arman. – Powiedziałem „tak”. Póki co rybak jednak nie odpowiedział! Pomóżcie mu podjąć decyzję szybciej.

25-letni Ormianin wygrał cztery z pięciu walk, jakie stoczył w oktagonie UFC, jedynej porażki doznając we wziętym bez pełnych przygotowań debiucie z Islamem Makhachevem, któremu zresztą zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko. Obecnie znajduje się na fali czterech zwycięstw – jednogłośnymi decyzjami sędziowskimi pokonywał Oliviera Aubina-Merciera, Daviego Ramosa i Matta Frevolę, a ostatnio odniósł pierwszą wygraną przed czasem, we wrześniu nokautując w pierwszej rundzie Christosa Giagosa.

Serią czterech zwycięstw Tsarukyan utorował sobie drogę na 13. miejsce w rankingu wagi lekkiej.

Gregor Gillespie rozpoczął przygodę z UFC w 2016 roku, kończąc z tarczą sześć pierwszych pojedynków, z których pięć rozstrzygnął przed czasem. W listopadzie 2019 roku doznał jednak pierwszej zawodowej porażki, padając pod efektownym kopnięciem na głowę Kevina Lee. Powróciwszy w maju tego roku po półtorarocznej przerwie, 35-latek ubił Diego Ferreirę, awansując na 10. miejsce w rankingu.Czy natomiast Amerykanin będzie zainteresowany starciem z Ormianinem? Nie wiadomo. Po pokonaniu Ferreiry Gift nie ukrywał natomiast, że mierzy w wyżej sklasyfikowanych rywali, zdając sobie sprawę, że młodszy nie będzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Tutaj niby wszystko się zgadza, poza rankingiem. Nie lubię zestawiania wilków spoza czołówki, kiedy skostniała 10-tka siedzi na wakacjach. Poza tym to po prostu wykoleja jednego z prospektów, jak dla mnie bez sensu.

Dodaj komentarz

Back to top button