Bukmacher MMA

Postaw zakład za 30 PLN i zgarnij kod na KSW Colloseum 2

FORTUNA przygotowała specjalną ofertę dla nowych graczy, w której można otrzymać kod na transmisję z gali KSW Colosseum 2.

Zbliżająca się wielkimi krokami gala KSW Koloseum 2 odbędzie się już 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Na tę okoliczność nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną ofertę dla nowych Graczy w postaci kodu na oglądanie wydarzenia za pośrednictwem Viaplay.
Jak zdobyć kod?

  • Zarejestruj się – np. tutaj – podając w formularzu kod KSWKOD i zaakceptuj zgody na komunikację tj. sms + mail
  • Zawrzyj zakład na co najmniej 30 PLN, który zawiera przynajmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej (prematch) z kursem minimalnym kuponu: 2.00

Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają kod umożliwiający dostęp do platformy VIAPLAY przez 30 dni, w tym oglądanie gali KSW, która odbędzie się 03.06.2023 r.

Uwaga: promocja obowiązuje w dniach 25-28.05.2023 lub do wyczerpania kodów. O otrzymaniu kodu decyduje kolejność spełnienia wszystkich warunków promocji, a liczba kodów jest ograniczona i wynosi 120.

Szczegóły promocji znaleźć można tutaj

Przypominamy też, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

Ponadto na okoliczność gali KSW Colosseum 2 FORTUNA przygotowała też tzw. Mistrzowskie Boosty – szczegóły tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button