Bukmacher MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Postaw na Jana Błachowicza i zgarnij 300 PLN – promocja dla nowych graczy od Fortuny

FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy, którzy wierzą, że w sobotę na UFC 291 Jan Błachowicz pokona Alexa Pereirę.

Z okazji fantastycznie zapowiadającej się gali UFC 291 nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych Graczy, w której za zwycięstwo Jana Błachowicza z Alexem Pereirą zgarnąć można… 300 PLN!

O co chodzi? Otóż, po rejestracji (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie min. 30 PLN i postawieniu co najmniej 2 PLN na zwycięstwo Cieszyńskiego Księcia Gracze – w przypadku wiktorii Polaka – otrzymają dodatkowo nawet 300 PLN w charakterze punktów lojalnościowych.

Jak nowi gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • w dniach 25-30 lipca 2023 – do momentu rozpoczęcia walki Jan Błachowicz vs. Alex Pereira zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel obu zgód na komunikację
  • dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Jana Błachowicza w walce z Alexem Pereira z oferty przedmeczowej (numer zakładu: 10659, typ: 1, kupon: SOLO) za co najmniej 2 PLN. (WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę)
  • odbierz 100 PLN bonusu za udzielenie obu zgód marketingowych
  • w przypadku wygranego kuponu odbierz dodatkowe 200 PLN bonusu

Za środki bonusowe (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych) możesz zagrać dowolne zdarzenie, bez kursu minimalnego, a wygrana zostanie wypłacona na konto depozytowe.

Szczegóły – tutaj.

Przypominamy ponadto, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button