UFC

„Posłany na deski przez amatora!” – Paulie Malignaggi wyśmiewa Conora McGregora (VIDEO)

Paulie Malignaggi odpowiedział na serię zdjęć opublikowanych przez Conora McGregora, twierdząc, że został on posłany na deski podczas sparingu przed starciem z Chadem Mendesem.

Wtorkowy incydent podczas dnia medialnego z Bare Knuckle FCPaulie Malignaggi spoliczkował Artema Lobova – na nowo rozpalił konflikt między tym pierwszym i serdecznym druhem tego drugiego, czyli Conorem McGregorem.

Tym razem w odpowiedzi na znieważenie Rosyjskiego Młota Notorious nie poleciał ze swoimi ludźmi na miejsce, aby osobiście wymierzyć sprawiedliwość śmiałkowi, jaką to próbę podjął rok wcześniej względem Khabiba Nurmagomedova. Zamiast tego zasypał media społecznościowe zdjęciami – nie nagraniem! – ze sparingu z Malignaggim, na których oczywiście to wyłącznie Amerykanin inkasuje uderzenia.

Zobacz także: McGregor, Masvidal, Ngannou i inni reagują na nokaut Justina Gaethje
W końcu jednak Malignaggi wypatrzył okazję do medialnej kontry. Opublikował mianowicie poniższe nagranie.

https://www.instagram.com/p/Bv2j8ihhvsX/

Czekajcie… Posłany na deski przez amatora 🤣🤣 A wy chcecie wierzyć, że nawet bez formy nie byłem w stanie porozstawiać tego gościa 🤣🤣

Co ciekawe, powyższe nagranie zostało opublikowane kilka dni wcześniej przez trenera Irlandczyka Johna Kavanagha. Pochodzi ze sparingu jego podopiecznego z niejakim Fransem Mlambo (6-4) – zawodnikiem wagi koguciej, który na co dzień trenuje w SBG. Wszystko miało miejsce przed pojedynkiem Notoriousa z Chadem Mendesem.

Sam McGregor skomentował kilka dni temu rzeczone nagranie po tym, jak opublikował je Kavanagh.

Sparing w drodze do walki z Mendesem.

– napisał McGregor ma Twitterze, podając dalej wpis trenera.

Kilka tygodni po zerwaniu więzadła krzyżowego w kolanie. Zauważcie okazjonalną niestabilność w nodze + zero kopnięć. Podczas sparingu poprzedzającego ten tutaj próbowałeś odwieść mnie od walki (z powodu kontuzji). Dobre czasy! Zawsze dobra, ostra praca z Fransem Mlambo! Czekam na jego kolejną walkę!

Pauliemu Malignaggiemu chodzi natomiast oczywiście o akcję z 0:30 poniższego – tego samego, które opublikował w swoim wpisie na Instagramie – nagrania.

Trudno ocenić, czy wylądowanie Irlandczyka na deskach spowodowane było prawicą, jaką zainkasował czy też potknięciem o nogi sparingpartnera. Wiadomo natomiast, że własnym prawym bitym z dołu wybił ochraniacz na szczękę Mlambo.

Póki co nie zanosi się na to, aby konflikt McGregora z Malignaggim znalazł finał w ringu lub oktagonie. Amerykanin – bo to on od dawna wydaje się znacznie bardziej zaangażowany w spór – może co najwyżej pokonać Lobova pod sztandarem Bare Knuckle FC, licząc na to, że w ten sposób zwiększy swoje szanse na dopadnięcie Irlandczyka.

*****

„Opowiadasz o czyjejś rodzinie, a klepiesz jak pi*zda” – Matt Serra bez ceregieli o Conorze McGregorze

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button