Polskie MMAUFC

„Polityczny sprzeciw” nadal może przekreślić występ Alexandra Volkova! Marcin Tybura potencjalnym zastępstwem?

Pomimo iż Alexander Volkov od dwóch dni przebywa już w Londynie, jego występ w starciu z Tomem Aspinallem nadal nie jest pewny.
Alexander Volkov dotarł już do Londynu, gdzie w walce wieczoru gali UFC Fight Night ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem.

Rzecz jednak w tym, że wedle najnowszych doniesień, jego występ nadal stoi pod znakiem zapytania.
– Tom Aspinall właśnie potwierdził, że na miejscu w hotelu jest rezerwowy zawodnik na wypadek, gdyby w ostatniej chwili pojawiły się polityczne sprzeciwy względem występu Volkova – napisał brytyjski dziennikarz Nick Peet.

O kogo może chodzić? Otóż, kilka godzin temu w Londynie zameldował się… Marcin Tybura! Polak poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polski ciężki był ostatnio widziany w akcji w październiku zeszłego roku, mierząc się właśnie z Alexandrem Volkovem. Przegrał wówczas jednogłośną decyzją sędziowską, a tym samem jego seria pięciu zwycięstw dobiegła końca.Czy jednak to właśnie uniejowianin jest rezerwowym, o którym wspomniał Aspinall? Nie wiadomo. Polak ma już zaplanowany pojedynek – 9 kwietnia stanie w szranki z Jairzinho Rozenstruikiem.

Jak wieść gminna niesie, do Londynu jutro zawita też były pretendent do pasa mistrzowskiego Ciryl Gane, który również wymieniany jest w charakterze potencjalnego zastępstwa za Alexandra Volkova.
Tymczasem doszło już do pierwszego – przyjacielskiego – spotkania oko w oko Aspinalla i Volkova.

Pod znakiem zapytania stoi nie tylko występ Alexandra Volkova, ale także trzech innych Rosjan – Shamila Abudakhimova, który powalczy z Sergeiem Pavlovichem, oraz Timura Valieva, który pójdzie w tany z Jackiem Shore.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button