UFC

„Pokażę mu, jak smakuje moja piszczel!” – TJ Dillashaw gotowy na „przereklamowanego boksera z nabitym rekordem” od Floyda Jr.

Rozdający karty w kategorii koguciej UFC TJ Dillashaw zaakceptował wyzwanie rzucone mu przez Gervontę Davisa – zarówno w oktagonie, jak i w ringu.

Opromieniony kolejnym nokautem na Codym Garbrandtcie, mistrz kategorii koguciej UFC TJ Dillashaw odpowiedział na oktagonowe wyzwanie, jakie przed kilkoma dniami rzucił mu… utalentowany bokser ze stajni Floyda Mayweathera Jr. Gervonta Davis (20-0).

Dajesz! Słyszałem, że od czasu, jak Lomachenko opuścił dywizję, rozdają tam pasy.

I się zaczęło…

Czy to naprawdę ty napisałeś, czy to ta dziwka John, która pisze za ciebie i Lomę?

Chciałbyś, żeby to pisał ktoś inny za mnie, bo wiesz, że właśnie strzeliłeś sobie samobója.

Jeśli odważy się wejść do oktagonu, z wielką chęcią pokażę mu, jak smakuje moja piszczel! Uważam, że to przereklamowany bokser z nabitym rekordem – i w ringu też go pokonał. Gervonta, nie lękam się.
TJ Dillashaw to dobry znajomy Wasyla Łomaczenki, z którym kilka razy trenował. Nigdy nie ukrywał podziwu, jakim darzy Ukraińca, przyznając, że wyciąga z takowych sparingów mnóstwo nauki.

Nie wiadomo jednak, na ile poważnie do tematu podchodzi 23-letni Gervonta Davis – i czy przypadkiem nie jest to tylko gra medialna obliczona na wywołanie szumu.

Wąż zdążył już zapowiedzieć, że w idealnym dla siebie scenariuszu kolejną walę stoczyłby o złoto 125 funtów z nowym mistrzem Henrym Cejudo.

Aktualizacja – Gervonta Davis jest medialnie gotowy!

Zróbmy to więc, pizdo.

Wiem, że znokautuję TJ-a.

*****

Solidna sprzedaż PPV gali UFC 227

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button