„Pokazał, jakim jest naprawdę burakiem” – Błachowicz ostro o atakach Conora na żonę Poiriera

Rozdający karty w wadze półciężkiej UFC Jan Błachowicz skrytykował zachowanie Conora McGregora po walce z Dustinem Poirierem na UFC 264.

Trylogia z Dustinem Poirierem okazała się dla Conora McGregora sportowym i medialnym dramatem, mocno uszczuplając grono jego fanów.
Irlandczyk nie stronił bowiem od personalnych ataków na Poiriera i jego rodzinę przed walką, by następnie przegrać ją w słabym stylu, kończąc zawody ze złamaną nogą. Czarę goryczy przelały jednak wypowiedzi Notoriousa po walce, w których zapowiadał śmierć Poirierom, wyzywając też żonę swojego oprawcy.
Słów krytyki nie poskąpili Irlandczykowi między innymi Khabib Nurmagomedov, Paul Felder czy Firas Zahabi. Fanem zachowania Notoriousa zdecydowanie nie był też polski mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz.

Zapytany w rozmowie z RealNewsPL, jak zareagowałby na miejscu Dustina Poiriera, gdyby Irlandczyk wyzywał jego kobietę, Cieszyński Książę zapewnił, że nie zostawiłby tego.

– Ciężko powiedzieć, bo nie jestem na jego miejscu – powiedział. – Na pewno bym jednak jakoś zareagował. Nie wiem jak.

– Rozumiem, że to jest show, że trzeba jakoś podkręcać atmosferę, ale pewnych granic się tutaj nie powinno przekraczać.

– Conor pokazał, jakim jest naprawdę burakiem. Z jak wysokiego poziomu upadł tak nisko. Nie powinien (tego robić).– Leży tam, zbity, pod klatką, ze złamaną nogą, kulawy i się tylko ratuje, żeby, nie wiem, było głośniej w telewizji o nim? Chyba tylko o to mu chodziło. Ale słaba akcja. Bardzo słaba.

Co ciekawe, w poniedziałek, McGregor odniósł się do lawiny krytyki, jaka na niego spadła, wniosków z niej zdecydowanie nie wyciągając.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Czy natomiast polski mistrz wierzy, że Conor McGregor po tak upiornym złamaniu powróci do walki?

– W dzisiejszych czasach medycyna jest na tak wysokim poziomie, że jak najbardziej może wrócić – powiedział. – Już inni zawodnicy pokazywali, że po takich kontuzjach wracali, więc jak najbardziej.
– Tylko mnie się wydaje, że już nie wróci na ten poziom, na jakim był, zanim został biznesmenem.

Cały wywiad tutaj.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply