UFC

Pogodzony, że do walki nigdy nie dojdzie? Michael Chandler skomentował odwołanie starcia z Conorem McGregorem na UFC 303!

Michael Chandler po raz pierwszy zabrał głos na temat odwołania walki z Conorem McGregorem na UFC 303.

Czekał na Conora McGregora z cierpliwością godną lepszej sprawy przez dwa prawie lata – ale się nie doczekał. Do walki miało dojść 29 czerwca w daniu głównym gali UFC 303 w Las Vegas, ale jak głosi oficjalna narracja, Irlandczyk doznał kontuzji, która wykluczyła go z występu.

Pytany wielokrotnie w ostatnich miesiącach, czy tak długie oczekiwanie ma sens, mając na uwadze, że swoje lata już ma, Michael Chandler – bo o nim oczywiście mowa – jak mantrę powtarzał, że rozbrat z oktagonem wykorzystał do rozwinięcia nowych biznesów, rozwoju osobistego czy zacieśniania więzi z rodziną. Podkreślał ponadto, że taka przerwa od startów bardzo przyda mu się pod względem zdrowotnym – pozwoli na regenerację organizmu po kilku intensywnych latach.

Jak krew w piach! W czwartek sternik UFC Dana White z żalem zawiadomił, że Conor McGregor zdolny do walki nie będzie. Nowym main eventem UFC 303 została rewanżowa konfrontacja na szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Alexem Pereirą i Jirim Prochazką.

W piątak Iron po raz pierwszy zabrał głos na temat fiaska zestawienia z McGregorem.

– Conor McGregor nigdy nie był pewnym typem jako rywal, zawsze stanowił największe ryzyko – napisał Amerykanin na IG. – Może też największą nagrodę… Ale z pewnością największą szansę. W biznesie nie ma dobra i zła… Albo podejmujesz ryzyko, aby iść do przodu, albo zostajesz w miejscu, trwając w komforcie.

– Zaakceptuj niepewność. Dostrzeż okazje. Podejmuj wykalkulowane ryzyko… Tak działa Michael Chandler.

– Jeśli nie pójdzie zgodnie z planem… zmień kurs na coś nawet większego.

– Szacunek dla człowieka, który reprezentuje świat sportów walki lepiej, niż ktokolwiek inny. Żadnego strachu. Żadnych ograniczeń. Żadnych wymówek.

– Z ciężkiej pracy uczyń swoją pasję – jakież znaczenie ma, kto znajduje się po drugiej stronie ciosu.

W sobotę Iron opublikował natomiast na platformie X krótkie nagranie, na którym sięga po trunek.

– Chlup – napisał. – Wracamy w stan zawieszenia.

38-latek nie był widziany w warunkach bojowych od listopada 2022 roku, gdy przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem.

Wedle nieoficjalnych informacji przekazanych przez dziennikarza Ariela Helwaniego, gdy wyszło na jaw, że Irlandczyk może nie wystąpić na UFC 303, przez chwilę rozważano wyszykowanie innego przeciwnika dla Michaela Chandlera, ale temat bardzo szybko upadł.

Helwani twierdzi, że organizatorzy chcieliby przełożyć starcie Chandlera z McGregorem na sierpień lub wrzesień, ale póki co brak dodatkowych szczegółów w temacie.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button