KSWPodcastPolskie MMA

Podcast Lowkin’ Talkin’ MMA: Pudzian ustrzelił Materlę – transmisja na żywo od 21:30

Transmisja na żywo z videocastu Lowkin’ Talkin’ MMA poświęconego zwycięstwu Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą rozpocznie się dziś o godzinie 21:30.
Dziś o godzinie 21:30 rozpocznie się transmisja w videocastu Lowkin’ Talkin’ MMA #104, który będzie poświęcony zwycięstwu Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą.

Wszelkie pytania zadawać można na żywo na czacie albo też w komentarzach do niniejszego artykułu.
Transmisja z podcastu od godziny 21:30 w oknie poniżej oraz na You Tube.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

 1. Niech będzie tak jak ostatnio, pięć pytań…

  1. Tak na gorąco, co dalej z przegranym we wczorajszej walce Michałem Materlą? Kto będzie kolejnym rywalem Szczecinianina? Gdybyś miał wskazać tylko jedno potencjalne nazwisko byłby to…?

  2. Natychmiastowy rewanż Paczuski vs Wilnis to najlepsze rozwiązanie dla obu zawodników? Czy jednak mając na uwadze karty punktowe z dwóch poprzednich rund (20:18, 20:18, 19:19), które poszły na konto Radka takie starcie nie jest Mu w tej chwili potrzebne?

  3. Czy podtrzymujesz zdanie, że KSW to za wysokie progi dla Alberta? Owszem Tommy Quinn to nie jest zawodnik z najwyższej półki z drugiej jednak strony dominacja po stronie Odzimkowskiego była widoczna.

  4. Tak lub nie. Kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie Mamed Khalidov.

  5. Zawsze powtarzam, że to sędzia ringowy jest od przerwania walki i absolutnie nie krytykuje też Mariusza… Jednak wydaje się, że Pudzianowski miał wystarczająco dużo czasu by odpuścić tę dobitkę. Materla padał odłączony kompletnie po ciosów podbródkowym co było zauważalne. Wiadomo emocje i lepiej postawić przysłowiową kropeczkę, ale ja to wyglądało z Twojej strony?

  Dzięki z góry za odpowiedzi. 🖐️
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Back to top button