UFCWiadomości MMA

Doniesienia: Rory MacDonald negocjuje z Bellatorem

Wygląda na to, że organizację zarządzaną przez Scotta Cokera może zasilić wkrótce jeden z najlepszych półśrednich na świecie.

Nie jest tajemnicą, iż walka, jaką przegrał Rory MacDonald ze Stephenem Thompsonem była ostatnią w jego kontrakcie. Kanadyjczyk wspominał także w marcu tego roku, że chciałby zarabiać jak najwięcej pieniędzy.

Według Chamatkara Sandhu, dziennikarza portalu MMA Junkie, MacDonald rozpoczął negocjacje z największym konkurentem UFC, Bellatorem.

Prezes Bellatora, Scott Coker, powiedział mi, że rozpoczęli dialog z Rorym MacDonaldem mając nadzieję na zakontraktowanie go.

Z kolei dziennikarz Bloody Elbow, Nick Baldwin stwierdził, iż Bellator odmówił komentarza w tej sprawie.

Rory MacDonald jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników półśrednich na świecie. Niemniej jednak, druga porażka z rzędu nie poprawiła jego pozycji negocjacyjnej z włodarzami UFC. Tym bardziej, iż sam MacDonald domagał się większych pieniędzy. Wobec umowy sponsorskiej największej organizacji świata z Reebokiem, która mocno ogranicza możliwości sponsorskie zawodników, może okazać się, iż finansowo kontrakt z organizacją Bellator będzie znacznie korzystniejszą opcją dla Kanadyjczyka.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button