Plebiscyt UFC 2014UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Odkrycie 2014

W trzeciej części Plebiscytu podsumowującego wydarzenia w UFC w 2014 roku, wybieramy Odkrycie Roku.

Przypominam, że głosujemy poprzez podanie i uszeregowanie w komentarzach pięciu uznawanych przez Was za Odkrycie Roku 2014 w UFC. Losowo wybrana osoba, która odda głos we wszystkich kategoriach, otrzyma dowolnie wybraną grę PC/PS/Xbox (do kwoty 200 zł) ze sklepu Muve.pl oraz koszulkę Lowking.pl (tylko małe rozmiarówki…).

nagrody

Na kolejnych stronach znajdziecie 10 zawodników nominowanych do nagrody Odkrycia Roku 2014. Zapraszamy do wybrania i uszeregowania Waszej najlepszej piątki – jak najbardziej zachęcamy do dokonania wyboru spośród naszych propozycji, choć jeśli w Waszym Top 5 znajdują się też inni zawodnicy, których tutaj nie uwzględniliśmy, śmiało dodajcie ich do swojej listy.

Głosy oddajemy w komentarzach. Nie trzeba ich uzasadniać, choć jeśli ktoś ma ochotę spróbować przekonać też innych do swoich typów, jak najbardziej zachęcamy do wyjaśnienia swoich wyborów.

Aby oddać głos, należy być zalogowanym – jeśli nadal nie posiadasz konta na Lowkingu, możesz szybko założyć je tutaj.

Wszystkie oddane głosy zsumujemy i utworzymy z nich Listę Czytelników. Do niej dodamy listę redakcyjną (Bolt, Calo i naiver) i na podstawie rzeczonych dwóch list wyłonimy Odkrycie Roku 2014.

Na Odkrycie Roku głosujemy do niedzieli 11 stycznia 2015 do godziny 23:59.

Zawodnicy w naszym zestawieniu zostali uszeregowani w kolejności alfabetycznej.

Serdecznie zapraszając do udziału w Plebiscycie, życzymy udanej zabawy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button