UFC

Plebiscyt Lowking.pl – Najlepsze Poddanie 2014

Rozpoczynamy drugi w historii Plebiscyt Lowking.pl podsumowujący 2014 rok w UFC! W pierwszej odsłonie wybieramy Poddanie Roku.

Wybór nagród za 2013 rok bez udziału Czytelników nie ma na Lowking.pl racji bytu. Dlatego oddajemy Wam głos! Losowo wybrana osoba, która odda głos we wszystkich kategoriach, otrzyma dowolnie wybraną grę PC/PS/Xbox (do kwoty 200 zł) ze sklepu Muve.pl oraz koszulkę Lowking.pl (tylko małe rozmiarówki…).

nagrody

Na kolejnych stronach znajdziecie 10 najlepszych poddań z 2014 roku, które skompletowaliśmy wspólnie z Calo i Boltem. Zapraszamy do wybrania i uszeregowania Waszej najlepszej piątki – jak najbardziej zachęcamy do dokonania wyboru spośród naszych propozycji, choć jeśli w Waszym Top 5 znajdują się też inne poddania, których tutaj nie uwzględniliśmy, śmiało dodajcie je do swojej listy.

Głosy oddajemy w komentarzach. Nie trzeba ich uzasadniać, choć jeśli ktoś ma ochotę spróbować przekonać też innych do swoich typów, jak najbardziej zachęcamy do kilku słów uzasadnienia.

Aby oddać głos, należy być zalogowanym – jeśli nadal nie posiadasz konta na Lowkingu, możesz szybko założyć je tutaj.

Wszystkie oddane głosy zsumujemy i utworzymy z nich Listę Czytelników. Do niej dodamy listę Calo, Bolta oraz moją (naiver) i na podstawie rzeczonych czterech list wyłonimy najlepsze Poddanie Roku 2014.

Na Poddanie Roku głosujemy do niedzieli 4 stycznia 2015 do godziny 23:59.

Zawodnicy w naszym zestawieniu zostali uszeregowani w kolejności alfabetycznej.

Serdecznie zapraszając do udziału w Plebiscycie, życzymy udanej zabawy!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Następna strona

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button