Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMA

Piotr Strus vs. Rafał Haratyk na ACA 108, powrót Radosława Paczuskiego

Kwietniowa gala ACA 108 w Warszawie została uzupełniona o walkę Piotra Strusa z Rafałem Haratykiem, a do rozpiski dodano też Radosława Paczuskiego.

Interesująco zapowiadający się pojedynek w kategorii średniej pomiędzy Piotrem Strusem (15-5) i Rafałem Haratykiem (12-3) został oficjalnie dodany do rozpiski gali ACA 108, która odbędzie się 24 kwietnia na warszawskim Torwarze.

Zestawienie – wcześniej anonsowane przez portal MMARocks.pl – potwierdził Baysangur Edelbiev w rozmowie z Arturem Mazurem.

Piotr Strus stoczył pod banderą ACA osiem walk, sześć z nich kończąc z tarczą. Znajduje się na fali dwóch zwycięstw jednogłośnym decyzjami – ze Svetoslavem Savovem i Vitaliyem Nemchinovem – którymi podniósł się po takich samych porażkach z ówczesnym mistrzem Alvertem Duraevem oraz Ibragimem Chuzhigaevem.

Rafał Haratyk wygrał pięć ostatnich walk, w tym cztery jeszcze pod flagą Babilon MMA. W klatce czeczeńskiej organizacji zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku, pokonując Arbiegu Agujeva, który nie był w stanie wyjść do drugiej rundy.

Do akcji w Warszawie powróci też świetny kickbokser przebranżowiony na zawodnika MMA, Radosław Paczuski (3-0). Póki co nie ogłoszono jednak nazwiska rywala, z którym stanie do walki.

Rozpiska ACA 108

Walka wieczoru

120 kg: Daniel Omielańczuk (23-9) vs. Salimgirey Rasulov (18-7)

84 kg: Piotr Strus (15-5) vs. Rafał Haratyk (12-3)
77 kg: Kamil Oniszczuk (7-0) vs. Mindaugas Verzbickas (14-7)
84 kg: Radosław Paczuski (3-0) vs. TBA

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button