Pierwsze trzy gale UFC z fanami na trybunach – bilety na UFC 257 wyprzedane w ekspresowym tempie

Ograniczona pula biletów na galę UFC 257: Poirier vs. McGregor II wyprzedała się w ekspresowym tempie.

Fani na trybunach gali UFC nie byli widziani od marca ubiegłego roku, gdy odbyło się UFC 248. Sytuacja ta ulegnie jednak zmianie przy okazji trzech najbliższych gal amerykańskiego giganta, które odbędą się w Etihad Stadium na wyspie Yas w Abu Zabi – w przeciwieństwie do zeszłorocznych gal, które odbyły się w Flash Forum.

Departament Kultury i Turystyki Abu Zabi poinformował bowiem, że na trybunach trzech najbliższych gal zasiądzie „ograniczona liczba fanów”.

Ceny biletów wahają się od ok. $215 do ok. $1360, co odpowiada przedziałowi ok. 800-5000 PLN.
Rzecz jednak w tym, że wejściówki na wieńczącą maraton galę UFC 257, która odbędzie się 23 stycznia z Conorem McGregorem i Dustinem Poirierem w rolach głównych, są już praktycznie wyprzedane.

Na oficjalnej stronie Etihad Arena nie kupimy już żadnego biletu na tę galę, podczas gdy na TicketMaster znajdziemy tylko najdroższe wejściówki po prawie 5000 PLN.

Natomiast sporo biletów kupimy jeszcze na dwie gale poprzedzające tę numerowaną – a więc zaplanowaną na 16 stycznia galę z Maxem Hollowayem i Calvinem Kattarem, która będzie pierwszą transmitowaną w telewizji ABC, oraz 20 stycznia z Neilem Magnym i Michaelem Chiesą, którą pokaże ESPN.Na wszystkich trzech galach obowiązują zasady bezpieczeństwa związane chociażby z utrzymywaniem odpowiedniego dystansu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply