KSWPolskie MMA

Pierwsze szczegóły KSW 75 i KSW 76 ujawnione! Znamy walki wieczoru i daty!

W drodze do gali KSW 74 wyszły na jaw pierwsze szczegóły dotyczące dwóch kolejnych wydarzeń – KSW 75 oraz KSW 76.
Jeśli wierzyć reklamom, jakie znajdują się w klatce podczas dzisiejszej gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim – widocznym między innymi na relacji Ricardo Prasela na Instagram Stories – to kolejna gala polskiego giganta – KSW 75 – odbędzie się w piątek 14 października w Nowym Sączu.

Wydarzenie zwieńczy starcie na szczycie kategorii półciężkiej pomiędzy stającym do pierwszej obrony złota Ibragimem Chuzhigaevem i podchodzącym po raz drugi do ataku na tron Ivanem Erslanem.
Czeczen sięgnął po tytuł w styczniu tego roku, kończąc wieloletnie panowanie Tomasza Narkuna. Ivan Erslan znajduje się na fali trzech zwycięstw, w tym dwóch pod sztandarem KSW. Ostatnio był widziany w akcji w maju, nokautując w pierwszej rundzie Rafała Kijańczuka.

Z kolei gala KW 76 odbędzie się 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim. Wiadomo natomiast – bo informację tę przekazał francuski Lequipe – jaki pojedynek uświetni wydarzenie.

W walce wieczoru mistrz wagi lekkiej Marian Ziółkowski stanie w szranki w idącym po drugie złoto czempionem 66 kilogramów Salahdinem Parnasse.Dla Polaka będzie to już czwarta obrony tytułu mistrzowskiego. Ostatnio rozpędzony serią czterech wiktorii Golden Boy zostawił w pokonanym polu Sebastiana Rajewskiego. Nieukrywający od dawna ambicji sięgnięcia po drugi tron Salahdine Parnasse powraca po dominującym zwycięstwie z Danielem Rutkowskim.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button