„Pie*dol się! Je*ać twoje rady!” – Tony Ferguson wściekł się na dziennikarza (VIDEO)

Tony Ferguson nie okazał litości dla dziennikarza, który podczas konferencji prasowej w Las Vegas zapytał go o jego problemy psychiczne.

Tony Ferguson znajdował się w wyjątkowo bojowym nastroju podczas wczorajszej konferencji prasowej przed kwietniową galą UFC 249, w ramach której zmierzy się z Brooklynie z Khabibem Nurmagomedovem.

Od początku konferencji podskubywał Dagestańczyka na wszelkie możliwe sposoby, ochoczo wchodząc mu też w wypowiedzi.

W pewnej jednak chwili jego bojowy nastrój odczuł też jeden z dziennikarzy…

– Wydajesz się być w naprawdę dobrym nastroju – powiedział dziennikarz CagePressSide.com. – Szanuję cię za stawienie czoła pewnego rodzaju problemom psychicznym i przejście przez to. Potrzeba do tego wiele odwagi, szczególnie z punktu widzenia sportowca, który jest wzorem dla wielu…
Przeżuwający gumę El Cucuy nie zdzierżył.

– Pierdol się – wypalił, odkładając mikrofon.

Dziennikarz nie dał się jednak zbić z tropu.

– Chciałem oddać ci uznanie – powiedział. – Po prostu zastanawiałem się, czy…

– Pierdolić twoje rady – przerwał mu Tony. – Następne pytanie!

Po wszystkim dziennikarz wyjaśnił na Twitterze, że Ferguson jest wzorem dla wielu fanów, których być może również dotykają problemy psychiczne. Chciał wobec tego zapytać go, jak sobie z nimi poradził, aby być może pomóc innym czy pokazać im drogę.W latach 2018-2019 El Cucuy borykał się z gigantycznymi problemami mentalnymi. Doświadczył psychotycznego załamania i ataków paniki. Przy różnych okazjach a to był przekonany, że jego żona jest wiedźmą, a jego syn Jezusem Chrystusem, a to demolował dom w poszukiwaniu kamer, a to wywoził całą rodzinę daleko od domu w obawie przed powodzią.

Pomimo iż El Cucuy w trakcie konferencji prasowej kpił nie tylko z Dagestańskiego Orła, ale też z jego ojca czy trenera Javiera Mendeza, mistrz ani razu nie przywołał jego głośnych swego czasu problemów mentalnych.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Jesteś pi*dą, Khabib!!!” – Khabib kopnął pas Fergusona podczas intensywnego staredownu (VIDEO)

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply