Phil De Fries vs. Karol Bedorf walką wieczoru KSW 45


Starcie o złoto kategorii ciężkiej pomiędzy Philem De Friesem i Karolem Bedorfem zostało walką wieczoru październikowej gali KSW 45.

W walce wieczoru gali KSW 45: Return to Wembley, która odbędzie się 6 października w Londynie, mistrz kategorii ciężkiej Phil De Fries (15-6) stanie do pierwszej obrony tytułu, krzyżując pięści z Karolem Bedorfem (15-3). O zestawieniu – potwierdzonym później przez KSW – doniósł portal MMAJunkie.com.
32-letni Brytyjczyk zdobył koronę 120 kilogramów w swoim debiucie pod sztandarem polskiej organizacji, podczas kwietniowej gali KSW 43 niespodziewanie w pierwszej rundzie ubijając faworyzowanego Michała Andryszaka. Była to jednocześnie jego trzecia z rzędu wiktoria.

Z kolei 34-letni Karol Bedorf podczas czerwcowej gali KSW 44 koncertowo rozmontował i poddał Mariusza Pudzianowskiego, powracając na zwycięskie gory po ponad półtorarocznej przerwie, kontuzji i utracie złota na rzecz Fernando Rodriguesa Jr..

Rozpiska KSW 45

Walka wieczoru

120 kg: Phil De Fries (15-6) vs. Karol Bedorf (15-3) – o pas mistrzowski

Pozostałe

84 kg: Michał Materla (26-6) vs. TBA
84 kg: Scott Askham (16-4) vs. TBA
84 kg: Damian Janikowski (3-0) vs. TBA
120 kg: Popek Rak (3-3) vs. TBA
93 kg: Akop Szostak (3-2) vs. TBA

*****

Stiopic – zapomniało cielę, jak wołem było


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply