Professional Fighters League

PFL: Marcin Held vs. Natan Schulte II potwierdzone!

Rezerwowy dotychczas Marcin Held dołączy do rozgrywek w lidze wagi lekkiej PFL, stając do rewanżu z Natanem Schulte.

Marcin Held (27-8) wraca do gry! Polak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dołącza do rozgrywki w lidze PFL, wchodząc na zastępstwo. Jego przeciwnikiem będzie jego stary znajomy Natan Schulte (21-5-1), a do rewanżu dojdzie 17 czerwca w ramach gali PFL #4.

https://twitter.com/MarcinHeld/status/1526950189952602112?s=20&t=0NBHPOIAVaYDFM6KvXv1iA

Pierwsza walka odbyła się w kwietniu ubiegłego roku. Polak pokonał wówczas faworyzowanego Brazylijczyka jednogłośną decyzją sędziowską.

Od tamtego czasu tyszanin był widziany w akcji tylko raz, przegrywając kilka tygodni później z Olivierem Aubinem-Mercierm i tym samym odpadając z rozgrywek.

Brazylijczyk – dwukrotny triumfator ligi – od czasu porażki z Polakiem gościł w klatce dwukrotnie. W zeszłym roku wypunktował niejednogłośnie Alexa Martineza, a w pierwszym starciu tegorocznych rozgrywek przegrał niejednogłośnie z… Olivierem Aubinem-Mercierm!

Poniżej tabela ligi po pierwszej kolejce.

W PFL wygrana przez skończenie w rundzie pierwszej jest warta 6 punktów, w drugiej – 5, a w trzeciej – 4. Zwycięstwo decyzją oznacza 3 punkty. Dla Polaka starcie z Natanem Schulte będzie jedynym w fazie ligowej, co oznacza, że aby marzyć o awansie do fazy pucharowej w zasadzie musi wygrać przed czasem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button