(VIDEO) Patrik Kincl ubił Tomasza Romanowskiego uderzeniami z góry

Nie miał łatwej przeprawy Patrik Kincl z Tomaszem Romanowskim, ale gdy w drugiej rundzie przewrócił Polaka, ubił go uderzeniami.

Patrik Kincl (24-9) pokonał Tomasza Romanowskiego (13-8) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie podczas gali KSW 61 w Gdańsku.
Zewnętrzny lowking walczącego z odwrotnego ustawienia Polaka na otwarcie pojedynku. Kincl szukał kopnięć okrężnych na korpus. Ostra kombinacja Romanowskiego – prawy doszedł celu. Kolejna wymiana – lewy sierp Polaka aż zachwiał Czechem!

Nasz zawodnik regularnie okopywał zewnętrznymi lowknigami wykroczną nogę Kincla. Zdzielił też rywala krzyżowym. W końcu i Kincl trafił – ładnym krzyżowym. Polak był agresywniejszy, zmuszając przeciwnika do walki ze wstecznego. Nie dawał mu miejsca i czasu na rozpuszczanie kopnięć. Kilka frontali Czecha doszło jednak celu.
Romanowski bardzo dobrze rozrywał klincz, często trafiając Kincla na odchodne. Wybronił też dwie nieprzygotowane próby obalenia ze strony Kincla. Walka trafiła do klinczu – Polak wciskał rywala w ogrodzenie, pracując kolanami. Po rozerwaniu nasz zawodnik ponownie ustawił Kincla na ogrodzeniu.

Punktacja Lowking.pl R1:
10-9 Romanowski

Kincl rozpoczął drugą rundę nieco aktywniej, ale Romanowski szybko zmusił go do walki ze wstecznego, trafiając kilkoma ciosami w kombinacjach. W półdystansie robił z Czechem, co chciał. Jednym z sierpów okrutnie zachwiał Kinclem, który spróbował desperackiego obalenia – ale Polak dobrze je wybronił.

Jednak Czech sfinalizował obalenie haczeniem z klinczu, trafiając do półgardy. Polak wił się, próbował dystansować, atakować krótkimi uderzeniami, ale kontrola Czecha z góry była bardzo ciasna. Kilka dobrych uderzeń spadło na głowę Romanowskiego.

Gdy Polak próbował wracać na nogi, wciągnął sobie Czecha do dosiadu – i zaczęło się dla niego piekło! Kincl rozpuścił bomby z góry, masakrując Romanowskiego! Polak próbował się wydostać z fatalnego położenia, kręcił się, wił, ale nie był w stanie – Kinc ubił go uderzeniami z góry!Dla Patrika Kincla jest to drugie zwycięstwo pod sztandarem KSW – i pierwsze w kategorii półśredniej, do której przeniósł się po debiutanckiej wiktorii z Tomaszem Drwalem w 84 kilogramach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 61: Pudzian vs. Juras – wyniki, relacja i punktacja na żywo od 20:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply